Семінар на тему перевірок від Спілки СТІНА викликав великий інтерес у підприємців Вінниці

0
2728

19 квітня Спілка підприємців СТІНА за сприяння компанії Метро кеш енд кері, та при підтримці наших надійних партнерів – Медіахолдингу RIA, Вінницького ІТ-кластеру і товариства Подільський Енергоконсалтинг провела семінар для підприємців «Перевірки бізнесу 2018. Практика захисту». У Центрі підтримки інституцій громадянського суспільства NGO-HUB, що розташований на Пушкіна 11, майже 100 його учасників: приватних підприємців, власників, керівників та бухгалтерів підприємств, – отримали рекомендації щодо дій під час проведення перевірок контролюючими органами.

На семінар завітало майже сто слухачів

Інформаційну складову заходу забезпечили керівник Вінницького підрозділу Державної регуляторної служби Олеся Данілова, адвокат, арбітражний керуючий, засновник юридичної компанії “Правовий акцент” Дмитро Парпальос, податковий і фінансовий консультант, судовий експерт, економіст Ірина Зубрицька, фахові експерти спілки СТІНА Олександр Печалін та Євген Зільберт.

Головним акцентом виступів стали зміни у чинному законодавстві щодо процедур, термінів та формату проведення перевірок органами нагляду та контролю. Розглядались питання взаємодії із правоохоронними і фіскальними органами, Держнаглядпраці, Держпродспоживслужбою тощо.

Про основні умови, що мають бути виконані для допуску перевіряючих, розповідає Олеся Данилова

Велику зацікавленість підприємців викликала презентація пані Олесі Данілової щодо нових можливостей для МСП щодо отримання інформації на сайті ДРС щодо переліку підприємств, на яких будуть проводитись планові перевірки, та відповідно – своєчасної підготовки до них.

Основною темою виступу Ірини Зубрицької були виплати працівникам та фізичним особам у 2018 році. Особливий інтерес слухачів викликали питання змін законодавства щодо укладення рудового договору та ЦПД, запровадження електронного реєстру лікарняних, нарахування страхового стажу, виплат при відпустках та ін.

Темою виступу Д.Парпальоса стали алгоритми дій під час перевірок

Багато практичних питань щодо нормативного забезпечення дій бізнесу по взаємодії під час перевірок, були розглянуті в інформації Дмитра Парпальоса.

Олександр Печалін розповів про систему захисту підприємців, що розроблена та впроваджується спілкою підприємців СТІНА. Серед іншого він приділив увагу питанням аналізу і усунення ризиків притягнення до відповідальності, впровадження комерційної безпеки на підприємстві, підготовки найманих працівників та правила їх поведінки при зустрічі із інспекторами контролюючих органів. Тобто про ті значні конкурентні переваги, що мають члени спілки на підприємницькому полі діяльності.

Євген Зільберт розказав про ризики, що супроводжують підприємницьку діяльність

Про основні законодавчі зміни, що стосуються теми семінару, психологічні та особистісні аспекти поведінки підприємців при перевірках, ризики, з якими наразі може зіштовхнутись кожен підприємець, а також поради щодо їх практичного нівелювання на практиці надав учасникам семінару Євген Зільберт.

За підсумками аналізу «анкет учасника» слухачі дуже високо оцінили тематику, її представлення та організацію семінару: середня оцінка становила 4,6 балів із 5 максимальних.

На загальну думку учасників, спільні заходи укріплюють внутрішню взаємодію бізнесу, дозволяють відчути підтримку та сприяють створенню справжньої підприємницької спільноти. Тому такі заходи мають проводитись на постійній основі.

Безумовні переваги участі у спілці підприєців СТІНА очевидні – Олександр Печалін

Спілка підприємців СТІНА висловлює подяку усім учасникам та партнерам заходу та ще раз нагадує: Підприємець – ТВОРЕЦЬ суспільних благ!

З матеріалами семінару можна ознайомитись на нашому сайті.

Медіазвіт про подію:

  1. http://www.drs.gov.ua/regionalni-novyny/vinnytska-oblast/na-vinnychchyni-vidbuvsya-navchalnyj-praktykum-dlya-pidpryyemtsiv-novatsiyi-u-sferi-derzhavnogo-naglyadu-kontrolyu-u-2018-rotsi/
  2. https://stina.org.ua/?p=1399
  3. https://www.facebook.com/group s/spilkastina/ https://moemisto.ua/vn/seminar-dlya-pidpriemtsiv-81921.html
  4. https://www.evensi.com/ngo-hub/253306700
  5. https://www.facebook.com/business.wu.cn.ua/
  6. https://www.facebook.com/pg/%D0%92%D1%96%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8C-443118035789899/posts/
  7. https://www.facebook.com/pg/moemisto.ua.vn/posts/
  8. https://stina.org.ua/novyny-spilky/praktychni-materialy-dlya-vykorystannya-pry-pidgotovtsi-perevirok-za-rezultatamy-seminaru-dlya-pidpryyemtsiv-perevirky-biznesu-2018-praktyka-zahystu-vid-19-kvitnya-2018-roku