Спілка підприємців СТІНА вітає наших друзів із почесною відзнакою “Підприємець року”!

0
498

Щасливі і горді за наших друзів, від імені усієї Спілки вітаємо Юрія Таранюка, Максима Бахновського, Андрія Чемеса, Вадима Кричковського та Володимира Мазура із чесною відзнакою їх внеску у розбудову  підприємницького середовища на Вінниччині та активної роботи із соціального розвитку нашого регіону.

Отримавши з нагоди Дня підприємця від Голови Вінницької ОДА Валерія Коровія почесну відзнаку “Підприємець року”, наші герої знову довели, що реальна робота на благо сім’ї, міста, держави є не тільки прибутковою справою, а й приносить задоволення від гарно виконаної роботи, допомоги соціально-вразливим мешканцям, активізації бізнесової ініціативи навколо власної особистості.

Вадим Кричевський, директор ТОВ Органік Д, не лише успішно розвиває сільськогосподарський бізнес, а й активно сприяє соціальному та гуманітарному розвиткові громад с.Сутиски Тиврівського району. При цьому очолюване ним підприємство, впроваджуючи сучасні технології та використовуючи ресурсний потенціал га 100%, за останні роки стало локомотивом овочевого бізнесу на Вінниччині.

Максим Бахновський – людина, яка власним прикладом доводить: неможливого не буває, головне – ставити справжні цілі! Заснувавши у ІТ-сфері власний бізнес під брендом «Діджитал мейкерс», Максим разом з партнерами наразі є творцями якісного програмного та маркетингового продукту, замовниками якого стають знані компанії в Україні та за кордоном.

 

Керівник одного із найцікавіших стартапів Вінниччини – СГ кооперативу «Голден Флора», що займається збором та переробкою с/г продукції та лікарських рослин, Володимир Мазур, окрім успішної підприємницької діяльності,  є одним із натхненників і чи не головним виконавцем проектів з фармування підприємницької активності у селах Вінниччини, за що йому окрема подяка!

Андрій Чемес, керівник м’ясопереробного підприємства “Субекон”, пишається тим, що вироблена його фірмою продукція  має постійний попит через свою якість та екологічність. Та це не головна заслуга Андрія. Найголовнішим є його жива справа, виробництво і дистрибуція, в якій із задоволенням (і за гідну зарплату) працює багато тиврівчан. На «Субеконі» створені такі умови, за яких працівники пишаються своєю роботою та її результатами! Ви можете уявити працівницю свиноферми із манікюром та ошатною зачіскою?

Коли у 2006 році СТІНА допомагала реєструвати нове підприємство енергетичної галузі, одним із керівників якого є Юрій Таранюк, ми звичайно сподівались на успіх його справи. За 13 років підприємницької діяльності група компаній КНЕСС стала другим за обсягами платником податків на Вінниччині, із легкістю реалізує спільні багатомільярдні проекти із Європейським банком реконструкції і розвитку, будуючі сонячні електростанції по всій країні, та є ініціатором надзвичайно важливої соціально-економічної ініціативи із розвитку “зеленої” енергетики. Побудований нещодавно завод з виробництва сонячних панелей є прикладом поєднання найсучасніших світових технологій та якісного менеджменту. Нині група компаній КНЕСС – справжній лідер Вінницького і українського бізнесу!

Спілка підприємців СТІНА пишається своїми учасниками, та має за честь привітати усіх вінницьких підприємців із професійним святом! Натхнення Вам, прибутків у кішенях і в родинах, миру і злагоди в домі і на нашій Богом даній землі! З днем підприємця!