Список переможців конкурсу проектів «Село: Кроки до розвитку. Вінниччина 2018»

0
647

Згідно із протоколом №2/2018 засідання конкурсної комісії з відбору учасників проекту «Село: Кроки до розвитку» (Вінниччина – 2018) від 24.07.2018 року

Членами конкурсної комісії в складі: 

  1. Камбулова Д.Г., радника Голови правління ПАТ «МХП», голова комісії;
  2. Білик О.В., менеджера із соціальної та корпоративної відповідальності ПАТ «МХП»;
  3. Печаліна О.В., Голови правління ГО ВО «Спілка підприємців «СТІНА».

Прийнято рішення:

а) Підтримати наступні подані на конкурс проекти учасників:

  1. Красиленко Дмитро Володимирович, «Навчально-товарна пасіка», Бершадський р-н;
  2. Комунальне підприємство «Флор – Сервіс», «Сцена», Бершадський р-н;
  3. Селянське фермерське господарство «Агро-Майстер», «Переробка свіжого часнику на сушені пластівці та порошок», Липовецький р-н;
  4. Фомінов Олександр Іванович, «Цвіт нації», Могилів-Подільський р-н;
  5. Нечепоренко Надія Василівна, «Майстерне перенесення життя на фото», Тульчинський р-н;
  6. Чернюк Микола Станіславович, «ІДеЯ» , Оратівський р-н
  7. Сердюк Раїса Олександрівна, “Приватне виробництво молочної продукції повного циклу”, Немирівський р-н;
  8. Селянське фермерське господарство Марусича О.А., «Вирощування лохини», Немирівський р-н;
  9. Шерстка Антоніна Дмитрівна, «Тепличне квітникарство», Тульчинський р-н;
  10. Прокопенко Михайло Макарович, «Відновлювальні джерела енергії: Торрефікація органіки, шин і пластмаси.», Немирівський р-н
  11. Споживче товариство «Нові Дари», «Заготівлі та переробка лікарських рослин», Немирівський р-н;
  12. Дроботя Надія Олексіївна, «Переробка лікарських рослин та виробництво сухофруктів», Оратівський р-н;
  13. Кулеша Олександр Володимирович, «Переробка (сушіння) малини», Оратівський р-н;
  14. Ништа Анатолій Адамович, «Рибні та сирні смаколики», Оратівський р-н;
  15. Васильєва Любов Вiкторівна, «Вирощування бамбуку та інших екзотичних рослин», Тростянецький р-н;
  16. Бондаренко Олексій, «Доставка питної води», Тульчинський р-н;
  17. Олійник Тетяна Михайлівна, «Салон краси БОГДАНА», Бершадський р-н;
  18. Щур-Комарницька Юлія Степанівна, «Інкубація домашньої птиці», Липовецький р-н;
  19. Кравець Сергій Іванович, «Вирощування фруктів та їх сушіння і заморозка», Могилів-Подільський р-н;
  20. Пухніченко Тетяна Сергіївна, «Надання послуг салоном краси», Оратівський р-н;
  21. Кілимник Ірина Анатоліївна, «Розвиток інститутів громадянського суспільства», Тульчинський р-н;
  22. Сологуб Павло Мусійович, «Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка», Липовецький р-н;
  23. Селянське фермерське господарство «Світанок», «Організація переробки зернових і зернобобових на базі СФГ «Світанок», Липовецький р-н;
  24. Танієв Василь Авксентійович, «Майбутнє винограду», Могилів-Подільський р-н;
  25. Філіпішена Марія Володимирівна, «Творча майстерня «Оксамит», Могилів-Подільський р-н.
  26. Гнатенко Олег, «Розширення видів діяльності Артгалереї через організацію арткафе», Немирівський р-н;
  27. Грибков Сергій Анатолійович, «Облаштування еко-мотелю», Немирівський р-н;
  28. Копилов Олександр Вікторович, «Осіївські вівці», Бершадський р-н;
  29. Гожа Наталія Сергіївна, «Англійська мова», Могилів-Подільський р-н;
  30. Дерещук Олексій Михайлович, спільно із Нестеруком Володимиром Яковичем, «Екосад», Могилів-Подільський р-н.
  31. Лига Олександр Михайлович, бізнес-план «Виробництво та реалізація бджолопродуктів», Тростянецький р-н.
  32. Білко Володимир Анатолійович, бізнес-план «Створення  інтенсивного лісового насадження  багаторазового використання га основі рослини Павловнія (Клон 112)», Тульчинський р-н

б)Рекомендувати ПАТ «Миронівський хлібопродукт» надати зазначеним грантерам після проведення їх державної реєстрації та підписання угод з переможцями конкурсу гранти.

Вітаємо переможців конкурсу!