Список переможців конкурсу проектів «Село: Кроки до розвитку. Вінниччина 2019»

0
650

Згідно із протоколом №1/2019 засідання конкурсної комісії з відбору учасників проекту «Село: Кроки до розвитку» (Вінниччина – 2019) від 02.08.2019 року

Членами конкурсної комісії в складі: 

  1. Мигаль Світлани, менеджера із соціальної та корпоративної відповідальності ПрАТ «МХП»;
  2. Горбатюк Тетяни, менеджера із соціальної та корпоративної відповідальності ПрАТ «МХП» у Вінницькій області;
  3. Печаліна О.В., Голови правління ГО ВО «Спілка підприємців «СТІНА».

Прийнято рішення:

а) Підтримати наступні подані на конкурс проекти учасників:

1.         Бранець, ФГ з проектом Виробництво крафтових сирів
2.         Бурковський Микола Леонідович з проектом Виготовлення вуликів із ППУ
3.         Васильев Сергій Миколайович з проектом Модульні міні будинки майбутнього (MINI HOUSE)
4.         Войтенко Алла Олександрiвна з проектом Вирощування лаванди лiкарської
5.         Гончарук Петро Iванович з проектом Впровадження альтернативних технологій опалення та енергозбереження в сільській місцевості, покращення сантехнічного та побутового обслуговування населення
6.         Дерещук Аліна Василівна з проектом Творча майстерня «Чарівники»
7.         Дрозденко Надія Миколаївна з проектом Вирощування та реалізація Лікарських трав, занесених до Червоної Книги України
8.         Кащенко Інна Олександрівна з проектом Розвиток громади – це розвиток підприємництва (Збільшення потужностей з переробки лікарської рослинної сировини для подальшої її реалізації на фармакологічні заводи України)
9.         Красиленко Дмитро Володимирович з проектом Заготівля експортоорієнтованої сировини з подальшим створенням сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу
10.     Куриця Василь Іванович з проектом Міні-переробний зерновий кормоцех
11.     Лисак Андрiй Iванович з проектом Равликова ферма
12.     Лошак Роман Андрійович з проектом Якісні та смачні копченості – до столу оратівчан та гостей району
13.     Лупійчук Олег з проектом Виготовлення натуральної олії холодного віджиму на дерев’яному пресі
14.     Мазур Володимир Віталійович з проектом Відкриття заготівельних пунктів по збору с/г сировини та лікарських рослин в сiльськiй мiсцевостi
15.     Марусича, ФГ з проектом Вирощування ягідних культур
16.     Міхальова Дар’я Андріївна з проектом Виробництво тротуарної плитки та декоративних 3Д панелей
17.     Мухіна Світлана Олександрівна з проектом Чиста планета (Організація роботи міні – цеху  по виготовленню еко – сумок, сувенірної продукції та спецодягу)
18.     Нагорняк Михайло Миколайович з проектом Виробництво та селекція на Вінниччині лікувальної фіолетової солодкої кукурудзи
19.     Наше Поділля з проектом Створення центру традиційного ткацтва (міні-цех)
20.     Паранюк Ольга Анатоліївна з проектом Сита худоба- запорука добробуту сільської родини
21.     Пастушенко Вiктор Валерійович з проектом Учням сільських шкіл – гідне харчування
22.     Процюк Микола Олександрович з проектом Розширення асортименту в сільській крамниці
23.     Пузаєнко Володимир Олександрович з проектом Облаштування кухні для кафе «Павук»
24.     Регіональний центр екобіотехнологій, СОК з проектом Виробництво біогумусу на основі вермікультури
25.     Розвиток, КП з проектом Переробка насіння соняшника
26.     Рябокінь Андрій Дмитрович з проектом Тепличне господарство в с.Демидівка
27.     Смірнова Ілона Віталіївна з проектом Cтудія весільного та святкового декору
28.     Стойлов Петро Іванович з проектом Виготовлення делікатесних рослинних олій
29.     Стороженко Віктор Миколайович з проектом Дизайн – студія з виготовлення  меблів, ландшафтний  дизайн, послуги з 3Д візуалізації
30.     Сузір’я-сервіс, ТОВ з проектом Кемпінг «Воробіївський»
31.     Устиненко Дмитро Володимирович з проектом Створення та розвиток ферми, виготовлення сирної продукції
32.     Цивелюк Дмитро Анатолійович з проектом Мобісервіс
33.     Яцик Владислав Вячеславович з проектом Майстерня ковалів

б)Рекомендувати ПАТ «Миронівський хлібопродукт» надати зазначеним грантерам після проведення їх державної реєстрації та підписання угод з переможцями конкурсу гранти.

Вітаємо переможців конкурсу!