Стаді тур на підприємства Житомирської області

0
233

Орієнтовні дати: другий-третій тиждень травня (уточнюється з приймаючими сторонами).

Організатор заходу: ГО “Вдоскональ себе”

Партнер: Спілка підприємців Стіна

Опис заходу:

Стаді тур – захід спрямований на посилення зв’язків між підприємцями з різних регіонів, ознайомлення із передовими підприємствами Житомирської області, налагодження комерційних контактів.

Цей візит відбудеться на підприємства харчової промисловості АТ Маслозавод “Рудь” (виробник морозива), АТ “Житомирські ласощі” (кондитерська компанія), “Зерновита” в с. Озерянці (повна назва: дочірнє підприємство “Крупозавод Озерянка” ТОВ “ІПС”, виробник круп).

Програма візиту (у програмі можливі зміни):

07:45 – 08:00 Збір у м. Вінниця.

08:00 – 10:00 Трансфер до м. Житомир. 10:00 – 11:30 Екскурсія по АТ “Рудь”.

12:00 – 13:00 Обід.

13:00 – 14:30 Екскурсія по АТ “Житомирські ласощі”.

14:30 – 15:00 Трансфер до крупозаводу “Зерновита” в Озерянці. 15:00 – 16:15 Екскурсія заводом “Зерновита” в Озерянці.

16:15 – 18:00 Трансфер до м. Вінниця.

Умови участі:

Офіційно зареєстровані підприємці, або представники ТОВ. Обов’язкова попередня реєстрація за анкетою: посилання на анкету Кількість учасників в групі 12-15 (в т.ч. супроводжуючі).

Організатор забезпечує: трансфери з м. Вінниця і назад, а також трасфер по всім локаціям в Житомирській області; обід для учасників.

Довідкова інформація:

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

#eu4business, #StandForUkraine, #gizSME