СТІНА закликає підтримати нашого кандидата у народні депутати України!

0
56

Шановні друзі!

Спілка підприємців «СТІНА» завжди була аполітичною. Наші здобутки і перемоги базувались не на партійній приналежності чи політичних гаслах. Ми перемагали і будемо продовжувати перемагати завдяки Вам, нашій підприємницькій спільноті, та багатьом друзям і партнерам, що розділяють нашу місію та своїми успішними справами постійно підтверджують, що «Підприємець – це творець суспільних благ!».

Одним із тих, кому ми завдячуємо більшістю наших звитяг, є Андрій Гижко. Людина, яка все свідоме життя була тим, на кого лягали основні завдання по розвитку економіки нашого регіону, і хто успішно справлявся з їх виконанням (на відміну від тих, хто міг лише багато говорити …). СТІНА вдячна панові Андрію за його зусилля з розвитку МСП у Вінницькій області, без яких ми б навряд чи змогли організувати Податковий майдан, здійснювати дерегуляцію, боротись з монополістами, залучати інвесторів та багато інших добрих справ. Та більше – чи є хоч одна людина, яка могла дорікнути йому за корупцію, хабарництво або переслідування власних інтересів?

Нині Андрій їде мажоритарником по округу №11 до Верховної Ради України.

СП СТІНА, висловлюючи високу повагу та абсолютну впевненість у ділових та особистих якостях пана Андрія, закликає всіх наших друзів та партнерів, без уваги на політичні вподобання, підтримати  Андрія ГИЖКА на парламентських виборах 21 липня!

Нам усім потрібні саме такі депутати – чесні, не корумповані, патріотичні, здатні поставити інтереси людей вище за власні та сміливо їх відстоювати!

Ось сторінка Андрія у ФБ : https://www.facebook.com/profile.php?id=100036748455147, звертайтесь при потребі та з запитаннями!