Тростянецький район підхопив естафету конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2018

0
1126

25 квітня в приміщені Тростянецької РДА відбулася чергова зустріч, призначена з приводу реалізації конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2018 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдингу «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і Вінницької облдержадміністрації.

Соціально активні представники району

В заході приймали участь перший заступник Голови Тростянецької РДА Таїсія Науменко, начальник відділу економіки РДА Юрій Кирилик, Голова правління Спілки підприємців “СТІНА” Олександр Печалін, виконавчий директор та експерт спілки Олександр Сологуб, сільські Голови територіальних громад Тростянецького району, підприємці, активні громадські діячі.

Першою привітала присутніх Таїсія Науменко. Вона ще раз нагадала громаді про мету зібрання, та передала слово Олександру Печаліну.  Захід проходив досить активно. Присутні  обговорювали свої бізнес ідеї, проблеми сіл та громад. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та представниками Тростянецького району були цікавими та конструктивними. Підіймалися теми, стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій.

Експерти відповідають на запитання

Олександр Сологуб розповів присутнім про децентралізацію, пов’язані з нею можливості та зобов’язання. Він навів приклади прибуткових  бізнес-ідей та зробив акцент на необхідності підтримки та сприяння розвитку бізнесу в районах і селах. Тому що, загальний добробут суспільства багато в чому залежить  насамперед від соціально успішних підприємців.

Далі експерти детально консультували присутніх стосовно етапів та правил оформлення бізнес-планів, відповідали на запитання, та обговорювали можливості підприємців щодо участі в зазначеному конкурсі.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка Таїсії Науменко та  Юрію Кирилику за гостинність та участь в організації і проведенні події.