Тростянецький район підхопив естафету конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 та конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців

0
1120

22 травня року в залі засідань Тростянецької районної державної адміністрації розпочалась реалізація третього конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) та Вінницької облдержадміністрації і конкурс грантів для підприємців-початківців (стартапи) при підтримці Вінницької облдержадміністрації.

Мета семінару – запросити мешканців Тростянецького району взяти участь у конкурсі мікрогрантових проектів.

Конкурс спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема, у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи – підприємці та ініціативні групи  громадян, які подадуть до Спілки підприємців Стіна свої проекти бізнес-планів. Переможці конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі 50 000 гривень.

Тренери спілки підприємців СТІНА провели цікаву презентацію,  детально розповіли про можливості та умови конкурсів, а також привели позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів, з метою уникнення помилок потенційних учасників.

Після виступу експертів ГО Спілки підприємців СТІНА присутні активно задавали питання, жваво обговорювали цікаві для них теми та отримували необхідні консультації.

Спілка СТІНА дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги.