Триває створення Вінницького стандарту гостинності

0
140

20 жовтня відбулась чергова зустріч із представниками HORECA, Асоціації гостинності ХлібСіль, Вінницької міської ради та Спілки підприємців Стіна. Зустріч відбулась в рамках проєкту “Вінницькій стандарт гостинності”.

Удосконалення якості сервісу готелів та ресторанів, вироблення Вінницького стандарту гостинності приведе до поліпшення туристичної пропозиції та посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва у сфері гостинності.

Роботу координує експертка з продажу і сервісу, сертифікована бізнестренерка, спеціалістка зі створення і впровадження стандартів Оксана Марусич.

Проект “Вінницький стандарт гостинності” у м. Вінниця реалізується Спілка Підприємців Стіна за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги Проект “Партнерство для розвитку міст” проміс / pleddg у співпраці з Департамент маркетингу міста та туризму Вінницька міська рада.Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент заходів та матеріалів проекту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.