Це був не просто бізнес-форум! Феєрверк!

0
2060

Готуючи у Вінниці Всеукраїнський бізнес-форум «Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага», ми бачили метою зібрати власників і керівників бізнесів для трансляції інноваційних знань щодо клієнтського сервісу, обміну досвідом, цікавими кейсами, налагодженню нових комунікацій і знайомств. Дякуючи усім учасникам, організаторам і спікерам, мета була досягнута, і на цьому можна б було зупинитись…

Але це ж Вінниця!!!

Незважаючи на погоду, корпоративи, інші робочі і домашні справи, у заході взяли участь майже 100 бізнесменів, представників органів влади, журналістів тощо. І вже у першій частині форуму ми побачили, наскільки захоплено і з відвертою зацікавленістю учасники зустрічали виступи ТОП спікерів України з питань сервісної орієнтованості.

Форум зібрав близько 100 керівників та власників бізнесів

Після завершення привітань від Першого заступника Голови вінницької ОДА Андрія Гижка та Директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міськради Віталія Погосяна свій виступ розпочала керівник консалтингової компанії «ДіяТИ» Таїсія Левченко, і так завела і «розкачала» присутніх, що надалі всі вони жваво реагували на швидку зміну інформаційних потоків, коментарів та зауважень з питань сервісу і соціально орієнтованості бізнесу на протязі усього робочого дня.

Не меншим успіхом користувався спіч нашого львівського колеги з Громадської школи бізнесу Михайла Ткача. І хоча він не бажав поширення цієї інформації з особистих мотивів, по великому секрету ми зазначимо, що його виступ дуже сподобався особливо жіночій частині аудиторії, відображення чого стали захоплені відгуки в анкетах учасниківJ.

Голова Спілки підприємців СТІНА Олександр Печалін ділиться враженнями із спікерами заходу: засновником консалтингової групи SalesVector О.Баккою та Президентом Лін Інституту України Сергієм Комберяновим

Робоча сесія, що продовжувалась після обіду, також була наповнена життям і дуже інтенсивна. Надцікавий інфокейс про основи успішного маркетингу в сфері послуг  від провідного експерта Королівського (Велика Британія) Чартерного Інституту Маркетингу в Україні Лідії Пащук змінила не менш цікава і важлива доповідь керівника Лін Інституту України Сергія Комберянова про інноваційну методологію ЛІН в якості інструменту для покращення сервісу. Після інформації проект-менеджера сайту-довідки ТОП 20.ua Медіакорпорації RIA Поліни Купрійчук про те, які скарги вінничани публікують в онлайні та як на них реагують компанії, поради щодо того,що з тими скаргами робити і як від них отримати користь і вигоду розказав керівник консалтингової компанії “SalesVector” Олександр Бакка.

Окрему увагу присутніх привернув Голова правління Спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін, який повідомив про пріоритети розвитку бізнес-асоціації на 2018 рік. Абсолютна більшість учасників форуму з натхненням підтримала необхідність концентрації зусиль СП СТІНА на реалізації власних сервісів, які може надавати виключно статусне громадське об’єднання, і найголовніше – розширення і повноцінне наповнення змістом поняття соціального маркетингу, коли будь яка компанія зможе ефективно і з користю для бізнесу розвивати власні соціальні компетенції та бути ТВОРЦЕМ суспільних благ, формуючи при цьому позитивний імідж підприємництва. В рамках виступу О.Печаліна відбулись мікропрезентації соціальних кейсів компаній «МакВар екопродукт», Школи іноземних мов «Флеш», Юридичного Центру О.Хейніса, клініки «Левіка» та ін.

Свій новий соціально-орієнтований проект презентував керівник компанії «Регіон-Інформ» Юрій Меланишен.

Юрій Меланишен презентує проект “Я люблю своє, Вінницьке!”

Ідея, реалізована під назвою «Люби своє, вінницьке!», дозволить вінничанам та гостям міста вже у наступному році оцінити значні якісні переваги товарів і послуг, що виробляються на Вінниччині. Звичайно, така концепція викликала у учасників форуму підтримку, а також велику кількість уточнюючих запитань, що свідчить про неабияку зацікавленість бізнесу в участі у згаданому проекті. Підтримуємо і бажаємо удачі в його реалізації!

А потім – був феєрверк! Без вогняних і інших небезпечних ефектів, але із вибухами сміху і проявленням яскравих позитивних емоцій у всіх без виключення присутніх! Адже на запрошення Спілки СТІНА відомий у місті юрист і фахівець у галузі права, а також, як виявилось, талановитий шоумен і аукціоніст Євген Зільберт розпочав соціальний аукціон, за результатами якого СТІНА зможе значно активізувати роботи з поширення соціального маркетингу у підприємницькому середовищі Вінниччини.

Євген Зільберт віітає із перемогою в аукціоні та виграшем курсу вивчення англійської мови від школи ФЛЕШ вінницького підприємця Сергія Човгана

У підсумку переможці, які змогли виграти два 60-ти годинних курси від Школи вивчення іноземних мов «Флеш», тримісячне юридичне обслуговування від Центру О.Хейніса, і туристичну подорож на двох до Відня і Будапешту, залишились щасливими, а всі інші учасники – надзвичайно задоволені тим драйвом і юмором, із яким відбувались торги.

Вінцем заходу став безкоштовний розіграш п’яти сертифікатів на навчання від Львівської громадської школи бізнесу та ВИП пакету з розміщення та просування інтернет реклами власного сайту або продукту від проекту ТОП20.ua від Медіакорпорації РІА.

Вечір закінчився побажанням від усіх присутніх проводити аналогічні заходи якомога частіше і на не менш високому організаційному рівні. Задоволені і натхненні, підприємці бажали спілці СТІНА в новому році стати ще більш вагомою і успішною, і обіцяли в цьому допомагати усіма силами.

А ми хочемо подякувати всім, без кого цей чудовий форум не був би таким успішним!

«Всеукраїнський бізнес-форум «Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага» було проведено ГО «Вінницька обласна організація «Cпілка підприємців «Стіна» у партнерстві з проектом Програми розвитку ООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який впроваджується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO)».

Дякуємо ПрООН і особисто пану Владлену Сисуну за допомогу в організації! Дякуємо Таїсії Левченко та Лідії Пащук, які доклали великі зусилля і були просто найкращими партнерами, соорганізаторами і модераторами. Дякуємо Євгенові Зільбертові за безцінні хвилини позитиву і успішний аукціон!

Дякуємо Олександру Хейнісу за підтримку і позитивні емоції, Школі «ФЛЕШ» в особі Оксани Ковальчук, Турагенству «Мер-ка-ба» в особі Олени Даришеної і Анни Калантаєвської, Підприємству ВіОЛІЯ і його директору Дмитру Чаленко, Центру експертиз та бізнесу “Капітал – Інвест” і особисто Зінаїді Медвідь. Дякуємо всім без виключення спікерам, що зробили форум знаковою подією для вінницького бізнесу, Андрію Гижку та Віталію Погосяну за владну підтримку.

Дякуємо нашим друзям і партнерам з Медіакорпорації РІА, Галереї ХХІ, Вінницького клубу ділових людей, компаніям «Подільський Енергоконсалтинг», «Регіон-Інформу», таксі «Вимпел», «Ковбаскофф» та «Метро кеш енд кері Україна».

Дякуємо учасникам за неповторну атмосферу і високу активність. Будемо чекати від Вас підтримки гарних починань у наступному Новому році!

І не забувайте : Підприємець – це ТВОРЕЦЬ суспільних благ!

P.S. Матеріали, презентації, фотозвіт та іншу важливу інформацію за підсумками Всеукраїнського бізнес-форум «Клієнтський сервіс як потужна конкурентна перевага» ми опрацюємо та вже незабаром викладемо на нашому сайті і сайтах – партнерах. Учасники форуму зможуть дізнатись про це першими – вони отримають особисте e-mail повідомлення!