У Бершаді на Вінниччині взяв старт конкурс «Село: кроки до розвитку» 2018

0
1296

Спілка підприємців «СТІНА» з задоволенням повідомляє, що сьогодні (24 квітня) в приміщені Бершадської РДА розпочалась реалізація другого конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2018 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і Вінницької облдержадміністрації.

Активні представники Бершадського району в залі засідань РДА

В події приймали участь перший заступник Голови Бершадської РДА Володимир Ольшевський, Голова правління Спілки підприємців “СТІНА” Олександр Печалін, виконавчий директор  та експерт спілки Олександр Сологуб, сільські Голови територіальних громад Бершадського району, підприємці, активні громадські діячі.

Захід розпочав Володимир Ольшевський, якій висловив зацікавленість Бершадської райдержадміністрації в успішній реалізації другого етапу інвестиційного проекту МХП, що націлений на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців, що в свою чергу позитивно вплине та простимулює розвиток економіки не тільки Бершадського району, але й всієї Вінниччини. Володимир Ольшевський закликав присутніх приймати активну участь у конкурсі та побажав перемоги.

О. Печалін консультує зацікавленого відвідувача заходу

Олександр Печалін провів детальну і цікаву презентацію конкурсу, привів позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів, з ціллю вберегти майбутніх конкурсантів від можливих помилок та розчарувань.

Олександр Сологуб розповів про умови та можливості конкурсу, який, у першу чергу, підтримує громадські ініціативи і тих людей, які своєю активністю, працею і натхненням прагнуть не тільки створювати власний бізнес, але й розвивати конкретні території, а також прагнуть бути соціально активними та відповідальними перед суспільством.

Після виступу експертів ГО Спілки підприємців “СТІНА”, присутні активно задавали питання, жваво обговорювали цікаві для них теми та деталі, отримували необхідні консультації. К завершенню події багато хто з присутніх фонтанували новими ідеями, інші коректували старі, але майже у всіх присутніх яскраво горіли очі від натхнення та зацікавленості.

Жвава бесіда між підприємцями та експертами Спілки “СТІНА”

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка Володимиру Ольшевському та головному спеціалісту управляння агрономічного та економічного розвитку РДА Олені Кривонос за активну участь в організації і проведенні заходу.