У Бершадському районі відбувся перший семінар-тренінг по написанню проектів за підтримки ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

0
177

В рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт» 18 травня 2017 р. в  м. Бершадь відбувся семінар-тренінг по написанню проектів.

У тренінгу взяли участь понад 30 представників Бершадського району Вінницької області. Серед них: суб’єкти підприємницької діяльності, фізичні особи, що мають бажання створити власний бізнес, представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, громадських організацій та ініціативні жителі району.
Під час заходу експерти спілки підприємців «Стіна»: розповіли про загальні положення конкурсу; детально ознайомили учасників тренінгу з аплікаційною формою, яку потрібно подати для участі в конкурсі; провели консультативно-роз’яснювальну роботу з питань написання бізнес-плану та юридичних питань, що виникають в процесі створення та ведення підприємницької діяльності.

Також експерти відмітили, що будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.
Захід відбувся за підтримки Бершадської районної державної адміністрації.

 

Довідково:
Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Координатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».


20 переможців конкурсу на реалізацію власного проекту отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 40 000 гривень.
Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до 30 червня 2017 року до Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області.
Детальніше про конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (067) 23 23 514
Запрошуємо взяти участь у конкурсі!