У Немирівському районі відбувся семінар-тренінг по написанню проектів за підтримки холдингу МХП

0
900

В  рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» 15 травня 2019 року в Немирівському РДА відбувся семінар-тренінг по написанню проектів для підприємців-початківців, які мають бажання створити, або розширити власний бізнес.

Під час заходу експерти Спілки підприємців Стіна розповіли про загальні положення конкурсу, детально ознайомили учасників тренінгу з  аплікаційною формою (яку потрібно подати для участі в конкурсі), провели консультативно-роз’яснювальну  роботу  з питань написання  бізнес-плану та юридичних питань,  що виникають в процесі створення  та  ведення  підприємницької діяльності. Також експерти зазначили, що й надалі супроводжуватимуть та надаватимуть консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.

Учасники заходу активно ділилися своїми бізнес-ідеями, обговорювали можливості їх реалізації та задавали інші нагальні питання. Діалоги між експертами Спілки СТІНА та слухачами були цікавими, конструктивними та інформативними.

Спілка СТІНА дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає майбутнім учасникам конкурсу творчого натхнення та перемоги. За гостинність й активну участь в організації та проведенні заходу особливу подяку висловлюємо начальнику управляння економіки Олександру Яхно.