У Немирівському районі відбувся семінар-тренінг по написанню проектів за підтримки ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

0
419
В  рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт» 25 травня 2017 р в м. Немирів відбувся семінар-тренінг по написанню проектів.

Тренінг відвідали понад 25 представників Немирівського району Вінницької області, які мають бажання створити, або розширити власний бізнес.

Учасники заходу поділились своїми ідеями, які планують реалізувати в рамках конкурсу. Серед них: виробництво гранульованих комбікормів; збут молока шляхом створення молочного кооперативу; стоматологічні послуги; садівництво; перукарські послуги, пошиття та ремонт одягу; бджільництво; тепличне господарство; розведення кролів та інші.

Під час заходу  експерти спілки підприємців «Стіна»: розповіли про загальні положення конкурсу; детально ознайомили учасників тренінгу з  аплікаційною формою, яку потрібно подати для участі  в  конкурсі; провели консультативно-роз’яснювальну  роботу  з  питань  написання  бізнес-плану та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності.

Також експерти спілки підприємців «Стіна» зазначили, що будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.

Захід відбувся за підтримки Немирівської районної державної адміністрації.

 

Довідково: 

Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт»,  у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Координатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».

20 переможців  конкурсу на реалізацію власного проекту отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 40 000 гривень.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до 30 червня 2017 року до  Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області.

Детальніше про конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (067) 23 23 514

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!