У підприємців-початківців з’явиться можливість у цьому році отримати фінансову допомогу з обласного бюджету!

0
665
Громадське обговорення положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців (стартапів).

Вчора, 14 квітня, відбулося громадське обговорення положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців (стартапів), який затверджується розпорядженням голови обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм.

Подія відбулася в приміщенні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації під головуванням директора Департаменту Володимиром Мережко та  за участю голови ГО Спілка підприємців “СТІНА” Олександра Печаліна, голови Громадська організація “Вінницький Бізнес Клуб” В’ячеслава Калиниченко, представників структурних підрозділів облдержадміністрації, Регіональної ради підприємців при облдержадміністрації та громадськості.

 

В результаті обговорення  учасники заходу затвердили основи проведення конкурсу:

  • Одержувачами гранту можуть стати юридичні та фізичні особи-підприємці, зареєстровані відповідно до законодавства України та здійснюють підприємницьку діяльність не більше двох років, а також громадяни України віком від 18 до 60 років, які мають намір розпочати власну справу.
  • Джерелом фінансової підтримки конкурсу є обласний бюджет.
  • Головним розпорядником коштів – Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.
  • Виконавчий адміністратор буде обиратися на конкурсній основі Головним розпорядником коштів. (В обов’язки адміністратора входить забезпечення організації та проведення конкурсу).

 

Також, учасники наради детально переглянули організаційні базиси проведення конкурсу, згідно з якими він буде проводитися в три етапи протягом 3-х місяців, а також позначили необхідний перелік документів, який слід надати для участі в конкурсі.

Окремо присутні зупинились на критеріях оцінки бізнес-планів, розміри безповоротної фінансової допомоги, порядок надання гранту учасникам-переможцям конкурсу та їх зобов’язання.

 

Бажаєте володіти більшою інформацією?  Слідкуйте за нашими анонсами та новинами!