У Тростянецькому районі відбувся семінар-тренінг по написанню проектів за підтримки ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

0
203

В рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт» 08 червня 2017 р в м. Тростянець відбувся семінар-тренінг по написанню проектів.

Даний захід організований координатором проекту «Село. Кроки до розвитку» громадською організацією «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна», за підтримки Тростянецької РДА.

У тренінгу взяли участь понад 30 представників Тростянецького району Вінницької області.
Під час заходу учасники ознайомились з умовами конкурсу; поділились своїми бізнес-ідеями та спробували сформувати соціальну складову свого проекту; отримали консультації з питань написання бізнес-планівта юридичних питань, що виникають в процесі створення та ведення підприємницької діяльності.

Також експерти спілки підприємців «Стіна» зазначили, що будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.

Довідково:
Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Координатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».
20 переможців конкурсу на реалізацію власного проекту отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 40 000 гривень.
Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до 30 червня 2017 року до Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області.
Детальніше про конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» на сайті: www.stina.org.ua, або за телефоном: +38 (067) 23 23 514
Запрошуємо взяти участь у конкурсі!