У Вас перевірка – звертайтесь до Спілки підприємців Стіна

0
291

Спілка підприємців Стіна має експертів дуже крутих експертів у сфері державного  нагляду (контролю):

– ДФС
– МНС
– Держспоживстандарт
– Екологічна безпека
– Держпраця

Наші експерти мають тривалий досвід роботи у сфері державного нагляду (контролю) і тому вони оперативно допоможуть Вам у виборі стратегії захисту.

А також Спілка підприємців Стіна робить правовий аналіз вимог перевіряючего органу, та у випадку порушення в частині здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності ми тісно співпрацюємо із Державною регуляторною службою України.

З початку 2021 року Державна регуляторна служба України результатами перевірок направила до суду 26 протоколів про адміністративні правопорушення щодо посадових осіб органів влади.

«Серед них 14 посадовців управлінь Держпраці та 5 працівників Держекоінспекції в регіонах. Також до відповідальності мають бути притягнені чиновники Міндовкілля, Держгеокадастру та Кіровоградської ОДА, які порушили закон під час проведення перевірок підприємців», – заявив Голова ДРС  Олексій Кучер.

За словами Олексія Кучера, найпоширеніші порушення стосувалися строків здійснення заходів державного нагляду (контролю) та невнесення відомостей щодо цих заходів до ІАС ДНК.

Спілка підприємців Стіна звертається до суб’єктів господарювання з пропозицією повідомляти  про всі факти порушень з боку контролюючих органів.