У Вінниці триває зміна регуляторного середовища для бізнесу і не тільки…

0
1310

21 червня 2018 року о 12:00 у приміщенні галереї «Інтершик» відбудеться круглий стіл «Вінниця – місто ефективних регулювань. Як досягти успіху?», участь у якому на запрошення міського голови Сергія Моргунова візьме Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна.

Під час круглого столу обговорюватимуть наявні виклики місцевого регуляторного середовища й бізнес-клімату у м. Вінниця, а також можливі шляхи та інструменти для формування ефективної місцевої політики розвитку підприємництва. До участі запрошуються представники бізнесу та бізнес-асоціацій м. Вінниці.

Участь в обговоренні, крім Голови Державної регуляторної служби України, візьмуть: заступник міського голови м. Вінниця Владислав Скальский (Vladyslav Skalskyy), керівник проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» Andriy Zayika, залучений експерт проекту ПРООН «Зміцнення бізнес-об’єднань малих та середніх підприємств» Liubomyr Chornii, директор департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради Виталий Погосян, член громадської ради при Державній регуляторній службі України Olexandr Pliva, експерт з питань регуляторної політики Центру громадської експертизи Ярослав Глібіщук, представники громади, бізнесу та бізнес-асоціацій.

Круглий стіл проводиться Вінницькою міською радою у співпраці з Державною регуляторною службою України за підтримки проекту Програми розвитку ООН в Україні Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств, який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).

Питання та пропозиції, висловлені під час круглого столу, будуть використані в процесі роботи «Відкритої регуляторної платформи м.Вінниці». Захід є одним з кроків реалізації «Програми посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва міста Вінниці на 2017-2020 роки».

Участь можлива лише за попередньою реєстрацією, яка триватиме до 19 червня включно!