У Вінниці відбувся спеціальний Інфокон для підприємців з питань дотримання законодавства про працю

0
623

2 листопада п.р. за ініціативи Спілки підприємців «СТІНА» та Департаменту економіки і інвестицій ВМР відбулась інформаційна конференція на тему «Ключові помилки бізнесу при працевлаштуванні».

Головними спікерами заходу, у якому взяли участь понад 60 вінницьких підприємців, керівників фірм і бухгалтерів, були заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю Валентина Партій, інспектор праці Михайло Пересунько, начальник відділу адміністрування доходів і зборів Олександр Лучицький, директор департаменту економіки та інвестицій Віталій Погосян та Голова правління спілки підприємців «СТІНА» Олександр Печалін.

Учасники інфокону отримали інформацію щодо законодавчих норм стосовно працевлаштування, умов прийняття та звільнення з роботи, штрафних санкцій, питань перевірок тощо. Переглянути хід інфокону можна за лінком

Під час робочої дискусії були обговорені питання розмірів фінансових санкцій, як погоджувати інспекційні вимоги із внутрішніми процедурами (протоколами комерційної таємниці), що робити з недопусками, як звільнити працівника в рамках закону, як і коли відбуватимуться перевірки і хто з підприємців знаходиться у зоні ризику.

Віталій Погосян підкреслив важливість роботи Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради у вирішенні питань впровадження законодавства про працю.

Олександр Печалін оголосив про збір підписів під загальноукраїнським зверненням бізнес-асоціацій до Голови Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення п. Денісовій стосовно проекту Закону України №6489 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення», з метою його якнайшвидшого включення у порядок денний пленарних засідань та прийняття у цілому

Зазначений законопроект спрямований на вирішення однієї із найбільш болючих проблем, з якою сьогодні стикаються роботодавці – перевірок за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, які призводять надмірного бюрократично-контрольного тиску на бізнес, безпідставного накладання на підприємців значних штрафів. На такі проблеми неодноразово вказують роботодавці, які входять до складу Спілки підприємців «СТІНА».

За підсумками заходу фахівцями СП «СТІНА» буде опрацьовано основні питання щодо дотримання законодавства про працю, а результати дослідження опубліковано на нашому сайті.

 

Будьте впевнені у власній справі, як за СТІНОЮ, та пам’ятайте:

Ми формуємо образ підприємця в свідомості громадян як – ТВОРЦЯ суспільних благ!