До участі в конкурсі «Село: Кроки до розвитку» 2019 долучились підприємці і активісти Піщанського, Крижопільського та Томашпільського районів

0
1069

Сьогодні до когорти регіонів, в яких стартував проект Агрохолдингу МХП, що адмініструється Спілкою підприємців СТІНА, приєднались Піщанський, Крижопільський та Томашпільський райони Вінниччини.

11 квітня в залі засідань Піщанського РДА експерти Спілки «СТІНА» та КП «Агенція стратегічного планування і соціально-економічного розвитку Піщанського району» поінформували учасників заходу про можливості, які розкриває перед підприємцями і громадськістю проект «Село: Кроки до розвитку», а також конкурс грантів для підприємців-початківців (стартапи) при підтримці Вінницької облдержадміністрації.

Аудиторію заходу – понад 30 зацікавлених підприємців і представників окремих громад району – привітав і розповів про мету зібрання Голова Піщанського РДА Олександр Крижанівський. Безпосередню увагу підприємців привернув виступ керівника Агенції регіонального розвитку пані Надії Гандзій, яка змогла розкрити всі переваги участі у запропонованих проектах та мотивувати присутніх на підготовку бізнес-планів для участі в конкурсах. Надалі фахівець Спілки СТІНА Олександр Сологуб поінформував учасників зібрання про умови і терміни проведення конкурсного відбору, а також розповів про деякі особливості цьогорічного відбору.

Захід проходив в атмосфері активного спілкування. Присутні  відверто обговорювали свої бізнес ідеї, насущні проблеми сіл та громад. Задавали питання, та жваво обговорювали можливі варіанти їх рішень. Діалоги між експертами Спілки «СТІНА» та представниками Піщанського району були конструктивними та захоплюючими. Підіймалися теми стосовні не тільки бізнесу, але й необхідності підвищення рівня довіри між підприємцями та владою, інформаційної підтримки та регулярних експертних консультацій.

Під час заходу учасники ознайомились з пріоритетами конкурсу; отримали консультації з питань написання бізнес-планів та юридичних питань,  що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  підприємницької діяльності.

Також експерти розповіли присутнім про децентралізацію, пов’язані з нею можливості та зобов’язання. Вони навели приклади прибуткових  бізнес-ідей і зробили акцент на необхідності підтримки та сприяння розвитку бізнесу в районах і селах. Так як загальний добробут суспільства насамперед залежить  від соціально успішних підприємців.

Спілка “СТІНА” дякує організаторам заходу, і в першу чергу – пані Надії Гандзій – за гарний прийом і робочу атмосферу, а всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги!