Увага! 11 вересня відбудеться засідання Конкурсної комісії Конкурсу бізнес-планів для підприємців початківців (стартапи)

0
347

До уваги учасників Конкурсу бізнес-планів для підприємців початківців (стартапи)!

Засідання Конкурсної комісії відбудеться 11 вересня 2018 року за адресою: м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе 7 (адмінбудова “Книжка”), 8 поверх.

Початок розгляду бізнес-планів – о 10.00

Формат засідання – оцінка особистої презентації бізнес-плану.

Будьте готові лаконічно і якісно представити Вашу бізнес-ідею в межах 3-5 хвилин!

З метою збереження Вашого часу просимо дотримуватись наступного графіку:

Автор бізнес-плану Назва бізнес-плану Орієнтовний час презентації бізнес-плану
1 Копилов Олександр  Осіївські  вівці 10.00-11.00
2 Красиленко Дмитро Володимирович Товарна пасіка
3 Кривонос Микола Миколайович Побудова та обладнання холодильного приміщення для зберігання винограду, яблук та інших фруктів
4 ТОВ «ГАРАНТ ДЕНТ» Дентальний мікроскоп
5 ТОВ «ГАРАНТ ДЕНТ» Приватний стоматологічний кабінет в селі Джулинка Бершадського району
6 Трохименко Є.А. «Село із дефіцитом ТПВ»
7 Кульчевська А.В. Фруктовий сад на земельній ділянці площею 4 га в умовах Вінниччини
8 Лужанська О.І. Технологія виробництва молока на фермі  100 голів корів
9 Марусич Богдан Олексійович Вирощування лохини та жимолості
10 Сердюк Раїса Олександрівна Приватне виробництво молочної продукції повного циклу
11 Кравець Сергій Іванович Вирощування фруктів, ягід та їх сушка і заморозка 11.00-12.00
12 Ротар Віктор Іванович Серебринецький Едем
13 Тихун Володимир Анатолійович Вирощування малини
14 Філіпішен Дмитро Володимирович Вирощування часнику
15 Філіпішена Марія Володимирівна Творча майстерня «Оксамит»
16 Фомінов Олександр Іванович Цвіт Нації
17 Гайда Віктор Миколайович Вівчарство-перспективний вид бізнесу для села
18 Прокопенко Михайло Макарович Відновлювальні джерела енергії: Торрефікація органіки, шин і пластмаси.
19 ТОВ «Група «Мирів» Бізнес-інкубатор креативних індустрій на базі Немирівського РБК
20 Тушевський Михайло Олександрович Переробка і реалізація  садової продукції
21 Дроботя Надія Олексіївна Переробка лікарських рослин та виробництво сухофруктів 12.00-13.00
22 Мацюк Марія Василівна «Зовнішня краса людини – як відблиск її внутрішнього світу»
23 Ништа Лариса Дмитрівна Рибні та сирні смаколики
24 Пастушенко Віктор Валерійович Учням сільських шкіл гідне харчування
25 Пухніченко Тетяна Сергіївна Надання  послуг салоном краси
26 Середюк Роман Михайлович Розведення австралійського рака в свійських  умовах
27 Чернюк Микола Станіславович Ідея
28 Ільченко Микола Розширення асортименту сільської крамниці та її соціальної функції в селі Сопин Погребищенського району
29 ФГ “НІКА-П” Розведення бджіл
30 ФГ “НІКА-П” Організація переробки соняшнику
31 Стороженко Віктор Миколайович Виготовлення меблів, дизайн інтер’єрів, ландшафтний дизайн 13.00-14.00
32 Кілимник Ірина Анатоліївна Розвиток інститутів громадянського суспільства та ОТГ
33 Мельник Олександр Анатолійович Кролики – це не тільки…
34 Мельник Олександр Анатолійович Створення арт-студії яскравих вражень «Майстерня свята»
35 Нечепоренко Надія Василівна Життя на фото
36 Самошевський Дмитро Васильович Надання консультацій та проведення майстер-класів із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва
37 Шерстка Антоніна Дмитрівна Тепличне квітникарство
38 Комар Олександр Георгійович Правнича  допомога та правозахист
39 Слободянюк М.Г. Фотостудія «В об’єктиві»
40 Цандер Анатолій Леонідович Культурний прорив
41 Щур-Комарницька Юлія Степанівна Інкубація домашньої птиці 14.00-15.00
42 Яцюра Сергій Васильович Передпродажна підготовка часнику
43 Лобур Іван Васильович Сімейна молочна міні-ферма з 16 корів
44 Фомінова Олена Олексіївна Дерево життя
45 Кричковський Вадим Юрійович Лінія з передпродажної підготовки овочів
46 Западнюк Григорій Михайлович Організація лінії по заготівлі,  переробці та сортування  лікарських трав, спецій та іншої сільськогосподарської продукції
47 Западнюк Тарас Григорович Посадка, вирощування та збір зимового часника
48 Лига Олександр Михайлович Виготовлення та реалізація бджолопродутів
49 Розсоха Станіслав Олексійович Вирощування та реалізація Лікарських трав занесених до Червоної Книги України
50 Стороженко Наталія Сергіївна Насіневий магазин з реалізацією продукції з власної теплиці
51 Швець В.М. Швацька майстерня 15.00-16.00
52 Бондар Олександр Владиславович Вирощування та реалізація Лаванди ефіроолійної
53 Чайковська Тетяна Міні-цех з сушіння фруктів, ягід та овочів
54 Нестерук В.Я., спільно з Дерещуком О.М. «Екосад»
55 Куриленко Інна Іванівна Виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання
56 Недогибченко Кометичний кабінет
57 Чорномаз Олександр Сергійович “Від бджоли до меду, здоровий спосіб життя завдяки бджільництву”
58 Брига Анастасія Максимівна Вішнева Щаслива
59 Сологуб Павло Мусійович Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка Липовецького району
60 Фальштинська Олена Василівна Виробництво пелет як спосіб раціонального використання власних ресурсів
61 Архіпова Людмила Анатоліївна Тепличне господарство 16.00-17.00
62 Железняк Наталя Феодосіївна Розведення бджіл української карпатської породи
63 Поліщук Генадій Станіславович Організація спортивно розважальних ігор з лазертагу
64 Томчук Розвиток бджільництва у с.Комарів
65 Тринос Н.М. Кузня-шоу «ковальський гостинець»
66 Тарадайко Руслан Григорович Організація виробництва целюлозного утеплювача
67 Тарасюк Володимир Миколайович Організація виробництва зварних металоконструкцій
68 ТОВ “ОРІЄНТІН” «Дизайні інтер’єру «під ключ». Відроджуємо національні традиції»
69 Шкуренко Алла Василівна Виробництво корисних харчових сумішив/каш
70 Базалицький Ігор В’ячеславович Хататата – інноваційний інтернет магазин
71 Базюк Анастасія Юріївна Art Academia AtmoSfera 17.00 – до кінця
72 Вакула Дмитро Вячеславович Грумінг салон «Любимчик»
73 Веремєєнко Оксана Миколаївна Продаж послуг з організації і проведення анімаційної програми «Поролонове Шоу» та послуг ростової ляльки-гіганта
74 Верхова-Єднак О.О. Майстерня подільської кераміки
75 Кущ Юлія Вадимівна Відкриття курсів німецької мови «ERFOLG»
76 Мельник Олександр Васильович Збережемо довкілля шляхом популяризації електромобілів
77 Мурга Віталій Миколайович Агенство по лідогенерації
78 Одосій Світлана Миколаївна Центр розвитку для підлітків «ЯСам»
79 Редчик Дмитро Валерійович Створення, виготовлення та впровадження СМАРТ обладнання для забезпечення ресурсоефективності технологічних процесів в сільському господарстві і переробній промисловості

 

Для інформації оприлюднюєм узагальнену статистику поданих бізнес-проектів:

Основні узагальнені характеристики бізнес-планів, поданих на Конкурс стартапів 2018
Загальна кількість поданих заявок  104
Загальна кількість проектів, прийнятих на Конкурс (за формальними ознаками) 80
Основні узагальнені характеристики:
Заплановані інвестиційні вкладення 22 441 288 грн.
в. т.ч. за рахунок гранту 6 170 441 грн.
Конкурсний запит на 1 грн. гранту 4,41 грн.
Середній термін окупності 15,7 місяців
Загальний запланований прибуток 29 064 154 грн.
Усереднений відсоток рентабельності 211%
Запланована кількість новостворених робочих місць 207
Заплановані щорічні соціальні видатки (соціальна відповідальність бізнесу) 896 450 грн.
Географічний розподіл поданих проектів:
1 м. Вінниця 14
2 Оратівський 7
3 Могилів-Подільський 8
4 Бершадський 6
5 Вінницький 6
6 Тростянецький 6
7 Тульчинський 6
8 Липовецький 5
9 Немирівський 5
10 Іллінецький 4
11 Крижопільський 2
12 Чернівецький 2
13 Шаргородський 2
14 Гайсинський 1
15 Жмеринський 1
16 Літинський 1
17 Мурованокуриловецький 1
18 Погребищанський 1
19 Тиврівський 1
20 Ямпільський 1
РАЗОМ: 80

Спілка підприємців СТІНА бажає Вам успіху!