До уваги учасників Конкурсу “Село:Кроки до розвитку”

0
439

ПрАТ Миронівський хлібопродукт та Спілка підприємців “СТІНА” запрошує Вас прийняти участь у засіданні Комісії з відбору переможців Конкурсу проектів “Село:Кроки до розвитку – 2019”, яке відбудеться 25 і 26 липня п.р. за адресою: м.Вінниця, вул.Пушкіна 11, ХАБ “Місто змістів”

З метою формування максимально комфортних для Вас умов презентації просимо дотримуватись графіку презентацій, що розміщений нижче. Знайдіть своє прізвище або назву підприємства, яке ви представлятимете, у відповідній таблиці та сплануйте свій графік належним чином. це зекономить Ваш і наш час, та дозволить уникнути скупчення великої кількості конкурсантів одночасно. Дякуємо за розуміння!

Для інформації: Засідання комісії відбуватимуться у форматі очної співбесіди з кожним із конкурсантів. Члени комісії матимуть змогу ознайомитись із бізнес-планами учасників конкурсу завчасно, тому друкувати ваші роботи не потрібно, бережіть наші ліси!  Співбесіда триватиме від 2 до 15 хвилин, будьте готові презентувати ваші проекти якісно, впевнено і без зайвої нервової напруги. Ваш успіх у Ваших руках!

Спілка СТІНА бажає кожному з Вас удачі і життєвої наснаги без огляду на результати конкурсу, адже Ви вже є активаторами підприємницької ініціативи на Вінниччині, за що Вам честь і хвала!

Список учасників, запрошених на Комісію

25 липня 2019 року

№ з/п ПІБ / Назва учасника Орієнтовний час презентації
1 Кілимник Ірина Анатоліївна 10.00-11.00
2 Брига Ольга Геннадіївна 10.00-11.00
3 Романюк Ларина Олександрівна 10.00-11.00
4 Красиленко Дмитро Володимирович 10.00-11.00
5 Нива Органік 10.00-11.00
6 Нагорняк Михайло Миколайович 10.00-11.00
7 Куриця Василь Іванович, Борщ Мирослава 10.00-11.00
8 Сузір’я-сервіс ТОВ Бабічев Сергій Костянтинович 10.00-11.00
9 ПІК-АРТ 11.00-12.00
10 Кізімов Юрій Юрійович 11.00-12.00
11 Витвірня 11.00-12.00
12 Кузнецов Дмитро 11.00-12.00
13 Скрипник  Сергій Вікторович 11.00-12.00
14 Ништа Лариса Дмитрівна 11.00-12.00
15 Дрозденко Надія Миколаївна 11.00-12.00
16 Цивелюк Дмитро Анатолійович 11.00-12.00
17 Мухіна Світлана Олександрівна 12.00-13.00
18 Щур-Комарницька Юлія Степанівна 12.00-13.00
19 Грибков Сергiй Анатолiйович 12.00-13.00
20 Гусляков Володимир Васильович 12.00-13.00
21 Коба Наталiя Олексiiвна 12.00-13.00
22 Ковалівське ССТ 12.00-13.00
23 Пузаєнко Володимир Олександрович 12.00-13.00
Вєлькє Вікторія Борисівна 12.00-13.00
24 Татчин Сергій Олександрович 13.00-14.00
25 Боднаревський Микола Григорович 13.00-14.00
26 Юношев Олександр Іванович 13.00-14.00
27 Кащенко Інна Олександрівна 13.00-14.00
28 Логвиненко Вiталiй Андрiйович 13.00-14.00
29 Смірнова Ілона Віталіївна 13.00-14.00
30 Черненков Руслан Юрійович 13.00-14.00
31 Марусич Олексій Антонович 13.00-14.00
32 Марусича ФГ  13.00-14.00
33 Прокопенко Михайло Макарович 14.00-15.00
34 Сердюк Раїса Олександрівна 14.00-15.00
35 Чиста вода Н  Сердюк Раїса Олександрівна 14.00-15.00
36 Вєлькє Вікторія Борисівна 14.00-15.00
37 Король Лілія Юріївна 14.00-15.00
38 Король Лілія Юріївна 14.00-15.00
39 Паранюк Ольга Анатоліївна 14.00-15.00
40 Устиненко Дмитро Володимирович 14.00-15.00
41 Гожа Наталія Сергіївна 15.00-16.00
42 Дроботя Надія Олексіївна 15.00-16.00
43 Мазур Володимир Віталійович 15.00-16.00
44 Мазур Володимир Віталійович 15.00-16.00
45 Розсоха Станіслав Олексійович 15.00-16.00
46 Бондар Олександр Владиславович 15.00-16.00
47 Нечепоренко Надія Василівна 15.00-16.00
48 Шерстка Антоніна Дмитрівна 15.00-16.00
49 Гаврилишин Сергій Володимирович 16.00-17.00
50 Корнелюк Оксана Миколаiвна 16.00-17.00
51 Криворука Сергiй Григорович 16.00-17.00
52 Чорнобай Євдокія Мойсеївна 16.00-17.00
53 Рибачок Андрій Вікторович, Олексюк Ольга Олегівна 16.00-17.00
54 Середа Вікторія Володимирівна 16.00-17.00
55 Суков Дмитро Вікторович 16.00-17.00
56 Ширяєва Євгенія Петрівна 16.00-17.00
57 Чернецька Альона Анатоліївна 17.00-18.00
58 Бухрякова Марина Миколаївна 17.00-18.00
59 Дубицька Наталя Петрівна 17.00-18.00
60 Овсянніков Євген Вікторович 17.00-18.00

 

Список учасників, запрошених на Комісію

26 липня 2019 року

№ з/п ПІБ / Назва учасника Орієнтовний час презентації
1 Бондар Олександр Михайлович 10.00-11.00
2 Васильев Сергій Миколайович 10.00-11.00
3 Юношев Олександр Іванович 10.00-11.00
4 Мацюк Марія Василівна 10.00-11.00
5 Пастушенко Вiктор Валерійович 10.00-11.00
6 Процюк Микола Олександрович 10.00-11.00
7 Чернюк Микола Станіславович 10.00-11.00
8 Київський  Максим Мечиславович 10.00-11.00
9 Київський Максим Мечиславович 11.00-12.00
10 Регіональний центр екобіотехнологій СОК 11.00-12.00
11 Фомінов Олександр Іванович 11.00-12.00
12 Артамонова Тетяна Романівна 11.00-12.00
13 Балтремус Олександр Сергійович 11.00-12.00
14 Лошак Роман Андрійович 11.00-12.00
15 Бондаренко Сергій Вікторович 11.00-12.00
16 Дерещук Аліна Василівна 11.00-12.00
17 Дерещук Олексій Михайлович 12.00-13.00
18 Кравець Сергій Іванович 12.00-13.00
19 Мацібора Павло Юрійович 12.00-13.00
20 Полілова Любов Олександрівна 12.00-13.00
21 Стойлов Петро Іванович 12.00-13.00
22 Танієв Василь Авксентійович 12.00-13.00
23 Філіпішена Марія 12.00-13.00
24 Шибінський Андрій Сергійович  12.00-13.00
25 Нове життя В  13.00-14.00
26 Лупійчук Вікторія Вікторівна 13.00-14.00
27 Лупійчук Вікторія Вікторівна 13.00-14.00
28 Розвиток КП 13.00-14.00
29 Гуслякова Свiтлана Василiвна 13.00-14.00
30 Войтенко Алла Олександрiвна 13.00-14.00
31 Гончарук Петро Iванович 13.00-14.00
32 Міхальова Дар’я Андріївна 13.00-14.00
33 Міхальова Дар’я Андріївна 14.00-15.00
34 Пташинська Любов Петрівна  14.00-15.00
35 Шиндер Оксана Євгеніївна 14.00-15.00
36 Лисак Андрiй Iванович 14.00-15.00
37 Хоміцька Ольга Олексіївна 14.00-15.00
38 Побережний Юрій Олексійович 14.00-15.00
39 Бурковський Микола Леонідович 14.00-15.00
40 Западнюк Тарас Григорович 14.00-15.00
41 Рябокінь Андрій Дмитрович 15.00-16.00
42 Самошевська Катерина Василівна 15.00-16.00
43 Скавронська  Альона  Василівна 15.00-16.00
44 Сокур  Володимир Григорович 15.00-16.00
45 Стороженко Віктор Миколайович 15.00-16.00
46 Стороженко Наталія Сергіївна  15.00-16.00
47 Штефанюк Владислав Володимирович 15.00-16.00
48 Практичне територіальне співтовариство «Ля Рош» 15.00-16.00
49 Бранець 16.00-17.00
50 КерамАртМісто 16.00-17.00
51 Майстер Віталій 16.00-17.00
52 Овчарук Олександр Сергійович 16.00-17.00
53 Тульчин туристичний 16.00-17.00
54 Уманець Денис Олександрович 16.00-17.00
55 Шубіна Віра Сергіївна 16.00-17.00
56 Яцик Владислав Вячеславович 16.00-17.00
57 Пічкур Іван Васильович 17.00-18.00
58 Наше Поділля 17.00-18.00
59 Кожушний Михайло Сергійович 17.00-18.00
60 Кожушний Михайло Сергійович 17.00-18.00
61 Кожушний Михайло Сергійович 17.00-18.00