В Немирові відбувся семінар-тренінг по написанню проектів за підтримки МХП «Миронівський хлібопродукт»

0
1796

В рамках конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку 2018»  3 травня в місті Немирові відбувся семінар-тренінг по написанню проектів для місцевих підприємців та громад.

У тренінгу взяли участь близько 40 представників Немировського району Вінницької області. Серед них: суб’єкти підприємницької діяльності, фізичні особи (що мають бажання створити або розвинути власний бізнес), представники сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, громадських організацій та ініціативні представники громади.

Семінар-тренінг у розпалі

Під час заходу експерти Спілки підприємців «Стіна» розповіли про загальні положення конкурсу. Детально ознайомили учасників тренінгу з аплікаційною формою, яку потрібно подати для участі в конкурсі. Провели консультативно-роз’яснювальну роботу з питань написання бізнес-плану та юридичних питань, що виникають в процесі створення та ведення підприємницької діяльності.

Також експерти відмітили, що будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.

Подія відбулася в дружній атмосфері. Присутні активно задавали питання, розповідали про свої бізнес-ідеї, ділилися власним досвідом, виступали з промовами та ініціативами.

Серед присутніх були переможці минулого року, які також брали слово, та розповідали про додаткові можливості, які їм надала перемога у конкурсі.

Майбутні конкурсанти

Захід відбувся за підтримки Немировської районної державної адміністрації. Окрема подяка за бездоганну організацію події першому заступнику голови РДА Богдану Петровичу Урбанському та головному спеціалісту управління економіки Олені Іванівні Замітайло.

Спілка підприємців «СТІНА» дякує за гостинність та привітність жителів Немировського району. Бажаємо Вам натхнення та волі до перемоги!

 

Довідково:
Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» 2018 публічного акціонерного товариства «Миронівський хлібопродукт», у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Координатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».

30 переможців конкурсу на реалізацію власного проекту отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) у розмірі 50 000 гривень.

Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть заявки.

Запрошуємо взяти участь у конкурсі!