Відразу 5 учасників СП СТІНА отримали почесну відзнаку “Підприємець року”!

0
687

Горді за наших друзів, від імені усієї Спілки вітаємо Івана Векірчика, Олексія Вартаньяна, Івана Радлінського, Олексія Марусича і Владислава Гребінського із чесною відзнакою їх внеску у розбудову  підприємницького середовища на Вінниччині та активної роботи із соціального розвитку нашого регіону.

Отримавши з нагоди Дня підприємця від Першого заступника Голови Вінницької ОДА Андрія Гижка почесний знак “Підприємець року”, наші герої знову довели, що реальна робота на благо сім’ї, міста, держави є не тільки прибутковою справою, а й приносить задоволення від гарно виконаної роботи, допомоги соціально-вразливим мешканцям, активізації бізнесової ініціативи навколо власної особистості.

Олексій Марусич, голова фермерського господарства з с.Никифорівці Немирівського району, не лише успішно розвиває сільськогосподарський бізнес, а й активно залучає до цієї важливої справи інших земляків. Прикладом тому є нещодавна перемога відразу трьох підприємців із Никифорівців у Конкурсі бізнес-ідей “Село:кроки до розвитку”, який проводився СТІНОЮ за підтримки агрохолдингу “Миронівський хлібопродукт”.

Іван Радлінський, керівник мережі стоматологічних клінік “Рапід” – знаний в Україні і Європі вчений з багаторічним досвідом викладання і лікарняної практики – постійно використовує власні час, авторитет і ресурси для допомоги малозабезпеченим громадянам, багатодітним сім’ям, а віднедавна реалізує програму соціальної відповідальності бізнесу у спортивній сфері.

Керівник відомої у місті Вінниця та області фірми “АРГО” Владислав Гребінський, окрім успішної підприємницької діяльності,  є одним із натхненників і головним виконавцем надважливої програми компютерізації сільських шкіл Вінниччини, за що йому окрема подяка!

 

А Олексій Вартаньян, власник торгової марки “МакВар”, що виробляє макаронні вироби і продукти здорового харчування, чи не єдиний в Україні підприємець, чия продукція іде на експорт в країну безперечних знавців макаронної справи – Італію! Та це не головна заслуга Олексія. Найголовнішим є його жива справа, виробництво і дистрибуція, в якій працює багато вінничан, і його добрі справи на користь дітей – сиріт і Церкви.

У відсутність Івана Векірчика нагороду отримала керівник відділу комунікацій КНЕСС Юлія Молдаховська

Коли у 2006 році СТІНА допомагала реєструвати нове підприємство енергетичної галузі на чолі із Іваном Векірчиком, ми звичайно сподівались на успіх його справи. За 12 років підприємницької діяльності його спільна із партнерами компанія КНЕСС стала другим за обсягами платником податків на Вінниччині, із легкістю реалізує спільні багатомільярдні проекти із Євробанком реконструкції і розвитку, будуючі сонячні електростанції по всій країні, та є ініціатором надзвичайно важливої соціально-економічної ініціативи із розвитку “зеленої” енергетики. Ось справжній локомотив Вінницького і українського бізнесу!

Спілка підприємців СТІНА пишається своїми учасниками, та має за честь привітати усіх вінницьких підприємців із професійним святом! Натхнення Вам, прибутків у кішенях і в родинах, миру і злагоди в домі і на нашій Богом даній землі! З днем підприємця!