Вінниччина – територія добра

0
238

Майже 10 років діє на теренах України Міжнародний благодійний Фонд «Без кордонів» , ініціатором якого стали підприємці, науковці, держслужбовці та просто небайдужі люди Вінниччини й інших областей України, які своїми діями прагнуть зробити цей світ світлішим і кращим. Також Фонд наблизив до нас небайдужих людей з-закордону: одним із його засновників є Словацький підприємець Маріан Конопа.
Вінницька обласна громадська організація «Спілка підприємців «Стіна» також є одним із засновників «Фонду», і саме за ініціативи її керівника Олександра Печаліна 9 червня 2022 року відбулось засідання Правління БФ «Без кордонів», на якому було розглянуто актуальні питання діяльності організації, доопрацювання Статуту, обрання Правління та його голови, створення Наглядової Ради БФ «Без кордонів».
Деякі члени Правління Фонду брали участь в засіданні «вживу», спілкуючись «онлайн» із колегами, які працюють нині в інших містах і країнах.

«Вінниччина – територія добра»: це своєрідне кредо учасників Фонду, що об*єднані ідеями гуманізму, спільності дій та розвитку громадянського суспільства у співпраці із соціально-відповідальним бізнесом: це ті громадяни, які працюють над створенням соціальних бізнес-проєктів, що спрямовані нині на допомогу внутрішньоперемішеним особам (які вирішили оселитися на Вінниччині) із працевлаштуванням, облаштуванням житлово-господарських умов, налагодженням комунікацій в громадах.
Також ці проєкти спрямовані на акумуляцію фінансових, трудових, гуманітарних ресурсів на створення робочих місць в регіоні, відкриття бізес-кластерів для тих, хто волею долі мав покинути свою батьківщину через війну в Україні й тимчасову окупацію певних територій.
Реалізація саме цих завдань якраз «лягає на плечі» новообраного керівника Правління Фонду: одноголосно ним стала керівниця Громадської спілки «Асоціація культурного підприємництва “Пік-Арт» , яка підтримує розвиток підприємництва та реалізовує проекти соціального та культурного спрямування пані Тетяна Турченкова. У вступному слові пані Тетяна охарактеризувала основні кроки на шляху актуалізації діяльності Фонду, наголосила на тому, що окремо і достеменно буде опрацьовано питання створення філій БФ «Без кордонів» як на території України, так і закордоном. Першою країною, де вже розпочався цей процес є Словаччина.
Далі буде…

Іван Педорук