ВІННИЦЬКИМ РЕСТОРАТОРАМ МОЖУТЬ ПЕРЕНЕСТИ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ НА ПОНЕДІЛОК-ВІВТОРОК

0
164

Карантин вихідного дня для вінницьких рестораторів планують перенести на понеділок та вівторок. А суботу та неділю зробити робочою, оскільки заклади харчування основний прибуток отримували саме у вихідні дні, повідомляє Vlasno.info.

“Ми пропонуємо обласній комісії ТЕБ та НС перенести умовні вихідні дні на понеділок та вівторок. Якщо комісія підтримає, сподіваюся, що підприємцям буде легше працювати і вони отримають виторг та зможуть виплатити усю заробітну плату своїм працівникам. Це складний період і нам потрібно з нього виходити. Також написали таке ж саме звернення до прем’єр-міністра України”, – повідомив заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.

Крім цього, Андрій Очеретний зауважив, що Вінницька міська рада буде впроваджувати антикризові заходи, зокрема, ініціюватиме відміну сплати єдиного податку для першої та другої групи підприємців у 2021 рік на два місяці. “Не знаю, чи вдасться це зробити, але будемо пробувати. Плануємо також продовжити програму по компенсації пільгових кредитів та продовжити на новостворених робочих місцях сплату ЄСВ на мінімальну заробітну плату.
За моєю інформацією, не всі зможуть продовжити роботу, якщо в Україні запровадять повний локдаун”, – додав заступник вінницького міського голови Андрій Очеретний.
Джерело: vlasno.info