Вітаємо переможців Конкурсу бізнес-планів для підприємців – початківців (стартапи) 2018 року

0
584

За підсумками засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи), що відбулось 11 вересня п.р. під головуванням директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, переможцями цьогорічного конкурсу стали:

№ з/п Учасники  Бізнес-план
1 Громадянка Архіпова Людмила Анатоліївна, Вінницький р-н “Тепличне господарство” (вирощування зелені)
2 ТОВ “Жива Альтернатива” Бондар Олександр Владиславович, Гайсинський р-н “Вирощування та реалізація Лаванди ефіроолійної”
3 ФОП Вакула Дмитро Вячеславович, м.Вінниця “Грумінг салон «Любимчик»”
4 ФОП Верхова-Єднак О.О. , м.Вінниця “Майстерня подільської кераміки”
5 ФОП  Дроботя Надія Олексіївна, Оратівський р-н “Переробка лікарських рослин та виробництво сухофруктів”
6 ФОП Железняк Наталя Феодосіївна,  Вінницький р-н “Розведення бджіл української карпатської породи” (виготовлення та продаж медових міксів і бджолопродуктів)
7 ФОП Западнюк Тарас Григорович, Тростянецький р-н Посадка, вирощування та збір зимового часника
8 ФОП Ільченко Микола,  Погребищенський р-н Розширення асортименту сільської крамниці та її соціальної функції в селі Сопин Погребищенського району
9 ФОП Кравець Сергій Іванович, м.Могилів-Подільський Вирощування фруктів, ягід та їх сушка і заморозка
10 ФОП Красиленко Дмитро Володимирович, Бершадський р-н “Товарна пасіка” (виготовлення та реалізація  бджолопродуктів, створення навчального центру бджіловодства для місцевих школярів)
11 ФОП Кривонос Микола Миколайович, Бершадський р-н Побудова та обладнання холодильного приміщення для зберігання винограду, яблук та інших фруктів
12 ФОП Куриленко Інна Іванівна, Іллінецький р-н Виробництво електричної енергії з енергії сонячного випромінювання
13 ФОП Кущ Юлія Вадимівна, м.Вінниця Відкриття курсів німецької мови «ERFOLG»
14 ФОП Лига Олександр Михайлович, Тростянецький р-н “Виготовлення та реалізація бджолопродутів” (реалізація  бджолопродуктів у переробленому вигляді – мікси, пасти, основні продукти з меду)
15 Громадянка Мацюк Марія Василівна, Оратівський р-н «Зовнішня краса людини – як відблиск її внутрішнього світу»
16 ФОП Нечепоренко Надія Василівна, Тульчинський р-н “Життя на фото” (надання послуг сільському населенню художньої фотографії та супутні послуги)
17 Громадянка Ништа Лариса Дмитрівна, Оратівський р-н “Рибні та сирні смаколики” (переробка риби  та сиру шляхом гарячого та холодного копчення)
18 Громадянин Пастушенко Віктор Валерійович, Оратівський р-н “Учням сільських шкіл гідне харчування” (організація  шкільних буфетів  у сільських школах)
19 Громадянка Пінчук  Вероніка Олександрівна, м.Вінниця “Pinchuk Media” (Естетичне виховання і творчі гуртки)
20 ФОП Редчик Дмитро Валерійович, м.Вінниця “Створення, виготовлення та впровадження СМАРТ обладнання для забезпечення ресурсоефективності технологічних процесів в сільському господарстві і переробній промисловості”
21 СВК “Жива Альтернатива” Розсоха Станіслав Олексійович, Тростянецький р-н “Вирощування та реалізація Лікарських трав занесених до Червоної Книги України”
22 ФОП Самошевський Дмитро Васильович, Тульчинський р-н “Надання консультацій та проведення майстер-класів із образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва у сільській місцевості”
23 ФОП Слободянюк Мирослава Григорівна, Шаргородський р-н “Фотостудія «В об’єктиві» (створення переносної фотостудії та надання послуг мешканцям села з фотографування)
24 ФОП Сологуб Павло Мусійович, Липовецький р-н “Аквакультурний бізнес у с.Вахнівка Липовецького району” (створення зони відпочинку на ставку)
25 Громадянин Стороженко Віктор Миколайович, Тростянецький р-н “Виготовлення меблів, дизайн інтер’єрів, ландшафтний дизайн”
26 Громадянин Тарадайко Руслан Григорович, м.Вінниця Організація  виробництва целюлозного утеплювача
27 ФОП Тринос Надія Михайлівна, Вінницький р-н Кузня-шоу «ковальський гостинець»
28 ФГ “НІКА-П”, Чернівецький р-н Організація переробки соняшнику
29 ФОП Філіпішена Марія Володимирівна, Могилів-Подільський р-н Творча майстерня «Оксамит» (діяльність  творчої майстерні з пошиття сценічного  одягу і костюмів)
30 ФОП Фомінов ДмитроОлександрович,  Могилів-Подільський р-н Цвіт Нації (створення стрілецького полігону, патріотичне виховання молоді)
31 ФОП Чайковська Тетяна, Жмеринський р-н “Міні-цех з сушіння фруктів, ягід та овочів”
32 ФОП Чернюк Микола Станіславович, Оратівський р-н “Ідея” (вирощування та збут високопродуктивного  озимого часнику в т.ч. на експорт)
33 Громадянка Швець Василина Михайлівна, Вінницький р-н “Швацька майстерня у с.Жабелівка”
34 ФОП Шкуренко Алла Василівна, м.Вінниця “Створення виробництва корисних харчових сумішив/каш”
35 ФОП Щур-Комарницька Юлія Степанівна, Липовецький р-н “Інкубація домашньої птиці”
36 ФОП  Васильєва Любов Вікторівна, м.Ладижин “Вирощування бамбуку та інших екзотичних рослин”

 

Спілка підприємців “СТІНА” вітає переможців конкурсу та бажає натхненної праці і гарного заробітку!

Інформація щодо подальших дій і процедур буде надіслана на ваші електронні адреси вже завтра, 18 вересня, пообіді.