Спілка підприємців «СТІНА» рада повідомити, що агроіндустріальний холдинг МХП прийняв рішення вже втретє провести на території Вінницької області конкурс мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку».
Конкурс спрямований на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців. У 2019 р. в рамках конкурсу розмір гранту становитиме 50 000 грн., але значно розшириться географія. Кількість грантів по Вінницькій області становитиме 29!
Такому рішенню МХП не в останню чергу посприяли успішні результати минулорічного конкурсу і те, як цікаві і ефективно реалізовані бізнес-ідеї змогли змінити на краще життя не тільки переможців конкурсу, а й територіальних громад, де вони проживають.
Ознайомитись з умовами конкурсу можна на сторінці проекту
Для інформації:
Конкурс «Село: Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.
29 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Олександр Сологуб, Виконавчий директор Спілки підприємців «СТІНА»,
м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф.205, stina.org@gmail.com
Довідкова інформація
МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).
Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна» – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 115 бізнесменів області.