З 01 квітня на Вінниччині вже втретє стартував конкурс грантів для бізнесу “Село:Кроки до розвитку””

0
2561

Спілка підприємців «СТІНА» рада повідомити, що агроіндустріальний холдинг МХП прийняв рішення вже втретє провести на території Вінницької області конкурс мікрогрантових проектів  «Село: Кроки до розвитку».

Конкурс спрямований на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців. У 2019 р. в рамках конкурсу розмір гранту становитиме 50 000 грн., але значно розшириться географія. Кількість грантів по Вінницькій області становитиме 29!

Такому рішенню МХП не в останню чергу посприяли успішні результати минулорічного конкурсу і те, як цікаві і ефективно реалізовані бізнес-ідеї змогли змінити на краще життя не тільки переможців конкурсу, а й територіальних громад, де вони проживають.

Ознайомитись з умовами конкурсу можна на сторінці проекту

Для інформації:

Конкурс «Село: Кроки до розвитку» спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю.

29 переможців конкурсу отримають від ПАТ «МХП» грант (безповоротна фінансова допомога) на реалізацію проекту на підставі укладених договорів в затвердженому експертною радою розмірі. У склад експертної ради увійдуть представники партнерів проекту, обсяг фінансування на один проект складатиме 50 000 гривень.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олександр Сологуб, Виконавчий директор Спілки підприємців «СТІНА»,

м.Вінниця, вул. Театральна 14, оф.205, stina.org@gmail.com

 Довідкова інформація

МХП – це провідна компанія з промислового виробництва курятини в Україні з найбільшою часткою ринку і високою пізнаваністю брендів. МХП контролює всі етапи виробництва курятини: від вирощування зернових і олійних культур, виробництва комбікормів до виробництва інкубаційних яєць та вирощування бройлерного поголів’я, переробки, збуту, дистрибуції та продажу м’яса птиці (зокрема через франчайзингові точки МХП).

https://mhp.ua

Громадська організація «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна» – об’єднання малого і середнього соціально відповідального бізнесу України, що створює здорові правила гри у веденні бізнесу, поширює підприємницьку культуру  і формує свідомість громади щодо ролі підприємця в створенні суспільних благ. Спілка об’єднує 38 експертів з питань захисту та розвитку бізнесу. Членами спілки являються більше 115 бізнесменів області.

https://stina.org.ua