Запрошення взяти участь у конкурсі цінових пропозицій на закупівлю інформаційних послуг

0
48

Громадська організація «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» запрошує взяти участь у конкурсі цінових пропозицій на закупівлю інформаційних послуг з розробки пакету документів для органів влади, а саме проєкту Програми ваучерного відшкодування експертних послуг та 3-х документів до неї: регуляторного акту, аналізу регуляторного впливу, М-тесту для розрахунку адміністративного навантаження на бізнес з метою задоволення потреб бізнесу у фінансуванні з місцевих бюджетів Вінниччини шляхом спільного напрацювання регіональних  проектів (програм)  представниками бізнесу та влади. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди про надання гранту UNDP-UKR_2023_ IEG/5.

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”,  що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні

Технічне завдання

В рамках завдання №1 розробити пакет документів для органів влади  з метою задоволення потреб бізнесу у фінансуванні з місцевих бюджетів Вінниччини  шляхом спільного напрацювання регіональних  проектів (програм)  представниками бізнесу та влади.

 1. Активність 1:

1.1 Розробка проєкту Програми ваучерного відшкодування експертних послуг – 1 документ

1.2 Розробка регуляторного акту – 1 документ

1.3 Аналізу регуляторного впливу – 1 документ

1.4 М-тест для розрахунку адміністративного навантаження на бізнес – 1 документ

1.5 Взяти участь в двох фокус групах у м. Вінниця для обговорення розроблених документів в період з 08.04.24 – 25.04.24 (точні дати фокус-груп погоджуються);

1.6 Підготовка короткого звіту про виконану роботу – 1 документ

Досвід та кваліфікаційні вимоги до консультанта:

 • Освіта вища за напрямком економіка;
 • Практичний досвід роботи від 2-х років з розробки документів, програм тощо для органів влади;
 • Спеціалізація на питаннях розвитку мікро, малого і середнього підприємництва від 2-х років;
 • Приклади попередньо розроблених документів Програм, регуляторних актів, аналіз регуляторного впливу, М-тесту (щонайменше 2 (два) приклади);
 • Володіння мовами – українська рівень С1-С

Вимоги до подання цінової пропозиції:

Цінова пропозиція подається до ГО «ВОО «Спілка підприємців Стіна» не пізніше 18:00 29.03.2024.

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронні адреси stina.org@gmail.com  з темою листа «Цінова пропозиція на послуги по розробці пакету документів для органів влади від ___________(ПІБ)».

 1. Цінова пропозиція подається у формі, яка пропонується в даному ТЗ, ціна повинна бути вказана в гривнях;
 2. Резюме з описом  досвіду роботи з надання консультаційних послуг у сфері підтримки та розвитку мікро, малого і середнього підприємництва;
 3. Інформація про апліканта (для організацій)
 4. Приклади попередньо виконаних робіт.
 5. Копія витягу з ЄДР (для організацій та ФОП)

Конкурсні процедури:

Організатор конкурсу визначить переможця після фінансової та технічної оцінки пропозицій, що відповідають умовам тендеру, але не пізніше 01.04.2024 року.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. З переможцем конкурсу буде підписано договір на надання інформаційно-консультаційних послуг. Оплата буде здійснена одним траншем у строк 5 робочих днів після виконання завдань та досягнення результатів.

Результати тендеру будуть сповіщені учасникам 01.04.2024 відразу після обрання переможця, шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Тендер вважається проведеним, якщо отримано принаймні три релевантні пропозиції. У разі недостатньої кількості пропозицій організатор має право продовжити тендерне оголошення або переглянути вимоги до учасників.

Члени тендерного комітету можуть запитувати додаткові документи чи роз’яснення в учасників тендеру за необхідності, що може призвести до перенесення визначення переможця для отримання додаткової інформації.

Додаткові застереження:

Учасник цього тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.