Запрошення взяти участь у конкурсі цінових пропозицій на закупівлю послуг із розробки та супроводження сторінки (Landing page) проєкту

0
176

Громадська організація «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» запрошує взяти участь у конкурсі цінових пропозицій на закупівлю інформаційних послуг із розробки та супроводження сторінки (Landing page) проєкту, технічне супроводження та наповнення даними результатів проєкту з метою інформування представників бізнесу про програми підтримки ММСП у Вінницькій області та про  програми міжнародної технічної допомоги. Ця закупівля відповідає досягненню цілей Угоди про надання гранту UNDP-UKR_2023_ IEG/5.

Закупівля послуг за цим технічним завданням здійснюється в межах імплементації проєкту “Посилене партнерство для сталого розвитку”,  що фінансується урядом Швеції представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA) та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні

Технічне завдання

В рамках завдання №3 забезпечення інформаційно-консультаційної підтримки бізнесу, щодо програм підтримки ММСП у Вінницькій області та програм міжнародної технічної допомоги.

 1. Активність 3.2:

1.1 Розробка веб-сторінки проекту – 1 сторінка проєкту

1.2 Оплата річного хостингу та доменного імені сторінки проєкту – 2 оплати

1.3 Наповнення сторінки проєкту контентом по мірі виконання заходів та інших завдань проєкту, але не рідше ніж два рази в місяць протягом дії проєкту до 12.08.2024 р. – 9 наповнень

1.4 Підготовка короткого звіту про виконану роботу – 1 документ

Досвід та кваліфікаційні вимоги до консультанта:

 • Освіта вища за напрямком менеджмент, маркетинг;
 • Практичний досвід роботи від 1-го року з розробки та супроводження веб-сторінок проєктів, сайтів, маркетинг підприємств;
 • Спеціалізація на питаннях маркетингу, проведенні маркетингових та ринкових досліджень від 1-го року;
 • Приклади попередньо розроблених веб-сторінок, сайтів (щонайменше 2 (два) приклади);
 • Володіння мовами – українська, рівень С1-С2.

Вимоги до подання цінової пропозиції:

Цінова пропозиція подається до ГО «ВОО «Спілка підприємців Стіна» не пізніше 18:00 15.03.2024.

Документи повинні бути складені українською мовою, та у електронному вигляді (у форматі PDF одним файлом) надіслані учасником на електронну адресу stina.org@gmail.com  з темою листа «Розробка та наповнення сторінки проєкту, технічне супроводження, наповнення даними результатів проєкту від ___________(ПІБ)».

 1. Цінова пропозиція подається у формі, яка пропонується в даному ТЗ, ціна повинна бути вказана в гривнях;
 2. Резюме з описом  досвіду роботи  з розробки та супроводження веб-сторінок проєктів, сайтів, маркетинг підприємств;
 3. Інформація про апліканта (для організацій)
 4. Приклади попередньо виконаних робіт.
 5. Копія витягу з ЄДР (для організацій та ФОП)

Конкурсні процедури:

Організатор конкурсу визначить переможця після фінансової та технічної оцінки пропозицій, що відповідають умовам тендеру, але не пізніше 18.03.2024 року.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації. З переможцем конкурсу буде підписано договір на надання інформаційно-консультаційних послуг.

Оплата буде здійснена пятьма траншами згідно з наступним графіком платежів: 

Перший платіж – 60 % від суми контракту у строк 5 робочих днів після виконання завдань та досягнення результатів, а саме: розроблено веб-сторінку проекту, оплачено річний хостинг та доменне ім’я сторінки проєкту.

Другий платіж – п’ятий платежі – по 10% щомісячно від суми контракту у строк 5 робочих днів після виконання завдань та досягнення результатів, а саме: наповнення контентом по мірі виконання заходів та інших завдань проєкту, але не рідше ніж два рази в місяць протягом дії проєкту до 12.08.2024 р.

 

Результати тендеру будуть сповіщені учасникам 18.03.2024 відразу після обрання переможця, шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою.

Тендер вважається проведеним, якщо отримано принаймні три релевантні пропозиції. У разі недостатньої кількості пропозицій організатор має право продовжити тендерне оголошення або переглянути вимоги до учасників.

Члени тендерного комітету можуть запитувати додаткові документи чи роз’яснення в учасників тендеру за необхідності, що може призвести до перенесення визначення переможця для отримання додаткової інформації.

Додаткові застереження:

Учасник цього тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цього тендеру, надсилаючи документи для участі у загальній процедурі за цим тендерним оголошенням, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.