Збір заявок на конкурс “Село – кроки до розвитку 2018” завершено!

0
2094

Спілка підприємців СТІНА із радістю повідомляє про завершення етапу збору заявок на конкурс “Село – кроки до розвитку” 2018 року, що проводиться за підтримки ПАТ Миронівський хлібопродукт.

Станом на 18.00 30 червня подано 62 заявки, що у 2,7 рази більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, що за умовами конкурсу грант у розмірі 50 тисяч гривень отримають 30 авторів бізнес-планів, тобто конкуренція за перемогу складає 2 заявки на один грант, а шанс його виграти – 48% (у минулому році 87% учасників стали переможцями, що ж буде у наступному році?:))

Що стосується тематики поданих проектів, то вона вражає різноманітністю. Ідеї створення бізнесу, що були оформлені у бізнес-планах конкурсантів, стосувались не тільки класичного сільського господарства (тваринництво і молочарство, плодово-ягідний бізнес і рибоводство та ін.), але й торкались широкого спектру соціально-побутових відносин (від послуг перекладу із іноземних мов до фотостудій і салонів краси на селі).

Ще однією відмінністю, яка характеризує зростання якісного розуміння економічних процесів у бізнесі, є той факт, що велика кількість проектів спрямовано на отримання доходів не тільки від вирощення і збуту сільськогосподарської сировини, а в першу чергу на її переробку, тобто створення доданої вартості.

Наразі зарано говорити про переможців цьогорічного конкурсу, та не маємо права не відмітити ще одну важливу деталь: серед бізнес-планів є проекти, які фактично рвуть шаблони щодо невигідності розвитку окремих галузей! Це в першу чергу стосується молочарства, аквакультурного рибальства та сфери надання послуг на селі.

Презентація бізнес-планів та вирішення їх долі конкурсною комісією проекту відбудеться наприкінці липня – напочатку серпня п.р., про дату відбору та його результати ми повідомимо пізніше. А зараз побажаємо учасниками проекту успіхів та, попри будь який результат конкурсу – неухильного руху до поставленої мети! А спілка СТІНА буде у цьому сприяти і допомагати всім підприємцям Вінниччини!