Печалін Олександр

 

Спеціалізація на питаннях розвитку малого і середнього підприємництва, експерт із зменшення адміністративного тиску на МСП.

З 2001 року громадський діяч в сфері розбудови малого та середнього бізнесу в Вінницькій області, очолює спілку підприємців «Стіна»,  з 2015 року Голова Ради підприємців при Вінницькій Обласній державній адміністрації.

Автор та керівник проектів за участю міжнародного та місцевого фінансування: Європейської Комісії, Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ), Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), Проекту розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН в Україні), Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст”  (Проект ПРОМІС), Шведського агентства міжнародного розвитку, Національного фонду на підтримку демократії (NED), Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (IED), Фонду східна Європа,  тощо.

Обирався Членом Ради підприємців при Кабінеті міністрів України,
керував офісом  уповноваженого Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва з питань захисту прав підприємців у Вінницькій області, має багаторічний досвід роботи у Державній податковій службі України.

Досвід підготовки та проведення більш 200  семінарів, конференцій, презентацій та інформаційних кампаній.

Випускник спеціалізованих міжнародних навчальних програм  в Україні, США, ЄС.