Платформа взаємодії бізнес-об’єднань InterUAction

Сьогодні в Україні ми бачимо відсутність дієвої та відкритої системи гуманітарного забезпечення 🇺🇦 

Натомість платформа InterUAction прагне створити механізм, де будуть: 

▪ прозоре використання фінансової та матеріальної небюджетної допомоги;

▪ відновлені ланцюги постачання;

▪ налагоджена взаємодія та координація між підприємствами, громадськими організаціями, логістичними центрами та донорами;

▪ збільшена залученість мікро- і малого бізнесу;

▪ процес допомоги без корупції, що базується на доброчесності;

І як наслідок – підвищення рівня довіри в суспільстві до подібних консорціумів.

❓ Як працює Платформа взаємодії InterUAction?

Усі залучені стейкхолдери об’єднуються у єдиний консорціум та поділяють спільні цінності платформи. InterUAction має свій Етичний кодекс та політики, за якими діють усі учасники.

Для доступу до платформи бізнес-об’єднання, підприємства, донори, органи влади та інші стейкхолдери мають відповідати визначеним критеріям. Нові учасники долучаються за рекомендацією вже наявних учасників. У такий спосіб, ми прагнемо реалізувати дієву репутаційну систему, де є високі стандарти та довіра.

Консорціум, до якого наразі входять 14 бізнес-об’єднань мікро-, малого та середнього бізнесу з усієї України, пілотує роботу в напрямі забезпечення гуманітарних місій. Надалі плануємо сприяти швидкому відновленню та розвитку України через мережу прямих зв’язків на платформі та якісну взаємодію між стейкхолдерами.

Лідер проєкту та ініціатор – ГО “Ліга ділових та професійних жінок України”.

Платформа InterUAction створюється в рамках швейцарсько-українського Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.