У Жмеринці на Вінниччині взяв старт конкурс «Село: кроки до розвитку» 2019

0
1687

Спілка підприємців «СТІНА» із задоволенням повідомляє, що сьогодні, 9 квітня, в приміщені Жмеринської РДА розпочалась реалізація третього конкурсу мікрогрантових проектів «Село: Кроки до розвитку» 2019 за ініціативою та підтримкою агроіндустріального холдинга «Миронівський хлібопродукт» (МХП) та Вінницької облдержадміністрації і конкурс грантів для підприємців-початківців (стартапи) при підтримці Вінницької облдержадміністрації.

В події приймали участь заступник Голови Жмеринської РДА Олег Матвієнко, експерти Спілки підприємців “СТІНА”, Голови територіальних громад Жмеринського, Муровано-Куриловецького, Барського та Тиврівського районів, підприємці, активні громадські діячі.

Захід розпочав Олег Матвієнко, якій висловив зацікавленість Жмеринської райдержадміністрації в успішній реалізації зазначених проектів, що націлені на розвиток малого та середнього підприємництва серед сільських мешканців, що в свою чергу матиме позитивний вплив на економічний та соціальний розвиток Жмеринського району. Він закликав присутніх приймати активну участь у конкурсах та побажав присутнім перемоги.

Тренери спілки підприємців «СТІНА» провели цікаву презентацію,  детально розповіли про можливості та умови конкурсів, а також привели позитивні та негативні приклади з досвіду тогорічних конкурсантів, з метою уникнення помилок потенційних учасників від можливих помилок та розчарувань.

Після виступу експертів ГО Спілки підприємців “СТІНА” присутні активно задавали питання, жваво обговорювали цікаві для них теми та отримували необхідні консультації.

Спілка “СТІНА” дякує всім, хто прийняв участь в події, бажає творчого натхнення та перемоги. Особлива подяка Олегу Матвієнко та начальнику управляння економічного розвитку РДА Катерині Цабак за активну участь в організації і проведенні заходу.