Гранти на участь українських підприсмств у міжнародних торговельно-інвестиційних заходах та місіях у форматі В2В

0
103

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (KEY), що впроваджусться компанією Chemonics International, оголошує конкурс грантових заявок на реалізацію заходів з підтримки участі українських підприсмств у міжнародних торговельно-інвестиційних заходах та місіях у форматі В2В. Торговельно-інвестиційні заходи та місії В2В включають виставки, ярмарки, торговельні місії, конференції, конгреси та інші заходи з налагодження ділових зв’язків В2В, які відбуваються за кордоном, а також місії покупців, партнерів та/або інвесторів в Україну для проведення зустрічей та налагодження ділових контактів В2В.

Програма USAID KEY надас гранти українським неурядовим організаціям, громадським спілкам, бізнес-асоціаціям та  іншим  організаціям  підтримки бізнесу для надання допомоги у плануванні, організаціі‘ та фінансуванні заходів, спрямованих на участь груп українських  компаній  (не менше  п’яти підприсмств у групі) у міжнародних торговельно-інвестиційних заходах та місіях у форматі В2В, з метою інтернаціоналізації українського бізнесу, пошуку та залучення нових міжнародних кліснтів та інвесторі в, збільшення обсягів продажів, створення та підтримки робочих місць.

Програма USAID KEY планус виділити до 2 000 000 доларів США шляхом задания до 30 грантів, еума яких може становити від 35 000 до 90 000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточної угоди з USAID KEY. Очікуеться, що тривалість кожного гранту в рамках цього конкурсу становитиме до десяти місяців. Тип гранту буде визначено під час переговорного процесу залежно від запланованих заходів, а також спроможності та досвіду грантоотримувача.

Програма USAID KEY надаватиме пріоритет проектам, в яких внесок грантоотримувача становить щонайменше 30% від загального бюджету. Внесок грантоотримувача — це витрати на діяльність, що фінансуються за рахунок грошових a6o негрошових внесків, окремо від фінансування KEY, наданих грантоотримувачем a6o іншими донорами, такими як громадські міжнародні організаціі’, іноземні уряди, місцеві та міжнародні i нституціі’, приватні організації та приватні особи. Внесок буде включений до бюджету та грантової угоди i стане предметом технічної звітності.

Повний опис цього конкурсу та всі супровідні документи доступні за посиланням – htt ://cun 1 / S7 10 .

Кінцевий термін подачі грантових заявок — 15 вересня 2023 року для торгово-інвестиційних заходів,  що  відбудуться  з  15  лютого  2024  року  по 15 серпня 2024 року. Для пошуку торгово-інвестиційних заходів пропонусмо скористатися наступними інформаційними ресурсами:

https://www.eventseye.com/

https://expotobi.com/

https://exposale.net/uk https://www.tradefairdates.com/ https://www.cantonfair.net/

Слід також зазначити, що з 10 серпня 2023 року програмою USAID KEY розпочато прийом грантових заявок на імплементацію заходів, спрямованих на збереження та створення робочих місць, зокрема, через підвищення кваліфікації, перенавчання та працевлаштування працівників підприсмств (включно з внутрішньо переміщеними особами), які втратили роботу внаслідок війни та/чи хотіли 6 перейти в нову галузь (світчери), реалізацію інкубаційних/акселераційних програм розвитку підприсмництва, самозайнятості та експортних спроможностей підприсмств.

Програма USAID KEY очікус надати оріентовно 2 000 000 доларів США шляхом присудження близько 20 грантів, сума яких становитиме оріснтовно від 35 000 до 150 000 доларів США.

Повний опис цього конкурсу та всі супровідні документи доступні за посиланням – http://surl.li/kczwv.

Пропонусмо розглянути можливість подачі заявок на участь у зазначених конкурсах.

3 додатковими грантовими конкурсами Програми USAID KEY можна ознайомитися на офіційному сайті за посиланням https://cutt.ly/5wgD199C .