Новий склад Ради підприємців при міському голові

0
55
Сьогодні відбулося засідання Ради підприємців при міському голові з метою затвердження нового складу, до якого увійшли представники сфери харчової промисловості, гостинності, медичних послуг, промисловості, інформаційних технологій, будівництва, торгівлі, бізнес-асоціацій , громадських організацій та інші.

Загалом – 28 представників різних сфер діяльності.

Співголовою ради підприємців , за пропозицією бізнесу, було обрано директора ТОВ «Зодчий» – Ковальчука Тараса Вікторовича.
Рада підприємців при Вінницькому міському голові була створена у 2009 році, з метою сприяння розвитку підприємництва, подальшого підвищення прозорості й відкритості діяльності міської влади, забезпечення її плідної взаємодії з суб’єктами підприємницької діяльності. За одинадцять років діяльності Ради було розглянуто та вирішено велику кількість питань щодо взаємодії бізнес-середовища з органами місцевого самоврядування, розглянуто та підтримано більше 20 проектів рішень міської ради, взято участь у багатьох робочих зустрічах та фокус-групах щодо покращення бізнес-середовища на території Вінницької міської територіальної громади.
Налаштовані на подальшу плідну роботу в напрямку покращення бізнес-клімату Вінницької територіальної громади.
Ознайомитись з розпорядженням ви можете за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/Docs/MajorOrdersR/2021/%E2%84%9666-%D1%80%2014-04-2021.pdf